ایستگاه خبر

Brave 2.0 با کیف‌پول اتریوم و یک صرافی غیرمتمرکز در راه است!

Brave مشخصات نسخه ۲.۰ از مرورگر وب خود (Brave 2.0) را که بر حریم خصوصی و کریپتو متمرکز است، منتشر کرده است.

Brave به تمرکززدایی بیشتر کمک می‌کند

Brave قصد دارد کیف پول جدید بومی اتریوم را جایگزین کیف پول کریپتوی داخلی خود کند. این کیف‌پول توکن‌های BATای را در خود جای خواهد داد که به عنوان پاداش مشاهده تبلیغات، به کاربران اهدا می‌شود.

علاوه بر این، Brave قصد دارد یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) نیز معرفی کند که به شما امکان می‌دهد توکن‌ها را از داخل مرورگر مبادله کنید. این صرافی غیرمتمرکز تخفیف‌هایی را نیز به دارندگان BAT عرضه می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: توکن بت (BAT) یا همان بیسیک اتنشن توکن چیست؟

سایر ویژگی‌های آن شامل پشتیبانی از NFTها و برنامه‌های دیفای، BAT به عنوان یک روش برای پرداخت هزینه‌ها، کیف پول جدید برای دستگاه‌های تلفن همراه، خدمات فیات به BAT مانند کارت‌ها و پرداخت‌های بانکی و آپدیت تجربه کاربری (UX) است.

نهایتاً، Brave قصد دارد توکن خود BAT را با موتورهای جستجو، سایت‌های تجارت الکترونیکی، هاست IPFS و وی‌پی‌ان‌ها یکپارچه کند، اگرچه این ویژگی‌ها هنوز در حال بررسی هستند.

آیا Brave کاملا غیر متمرکز خواهد شد؟

Brave بارها مورد انتقاد قرار گرفته است به این دلیل که پاداش BAT تنها از طریق Uphold قابل برداشت است، سرویسی که کاربران را ملزم به شناساندن خود از طریق روش‌های KYC (مشتری خود را بشناس) می‌کند.

اخبار امروز حاکی از آن است که دیگر هیچ KYC برای برداشت وجود نخواهد داشت. با این حال، میزان دقیق کنترل این پروژه بر پرداخت توکن‌های BAT کاملاً مشخص نیست.

احتمالاً Brave با توجه تعداد دستگاه‌های مورد استفاده خود به محدود کردن پرداخت‌ها ادامه می‌دهد. در حال حاضر، کاربران فقط می‌توانند BAT را از طریق چهار پروفایل همزمان دریافت کنند. محدودیت‌های جغرافیایی در برخی مناطق مانع از مشاهده تبلیغات برای کاربران و دریافت BAT می‌شود.

Brave 2.0 چه زمانی عرضه می‌شود؟

آخرین به روزرسانی Brave با ویژگی‌های ذکرشده در بالا بین ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده عرضه می‌شوند، به این معنی که کاربران خیلی زود می‌توانند از این مزایا استفاده کنند.

اگرچه Brave سهم کمی در بازار دارد، اما محبوبیت آن در حال افزایش است. در حال حاضر ماهانه بیش از ۲۰ میلیون کاربر فعال جذب می‌کند. پیش‌بینی می‌شود این تعداد تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۵۰ میلیون نفر برسد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

Source

https://coiniran.com/?p=44042
دکمه بازگشت به بالا