ایستگاه خبر

فروش Bored Ape Yacht Club از یک میلیارد دلار عبور کرد

Bored Ape Yacht Club (BAYC) مجموعه‌ای از توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) محبوب، بیش از یک میلیارد دلار فروش کلی داشته است.

بر اساس سایت داده CryptoSlam، رقم فروش کلان این مجموعه ۱۰۰۰۰ قطعه‌ای اکنون تقریباً ۱.۰۳ میلیارد دلار است.

Bored Ape Yacht Club با فروش تقریباً ۵۵ میلیون دلاری از اول ژانویه در چند روز اول سال جاری به یک نقطه عطف جدید رسید.

تقاضا برای میمون‌های دیجیتال در هفته‌های پایانی سال ۲۰۲۱ در میان افراد مشهور—که بسیاری از آن‌ها رپر بودند—بسیار زیاد بود.

امینم خواننده رپ شناخته‌شده در ۳ ژانویه به این رقابت پیوست و حدود ۴۶۲۰۰۰ دلار برای یک نمونه از این توکن‌ها با جلیقه طلایی خرج کرد.

خرید از سوی افراد مشهور اعتبار بیشتری به این ایده داده است که این توکن‌ها به نمادی برای رقابت با خودروها و ساعت‌های پر زرق و برق تبدیل شده‌اند.

MoonPay، برنامه پرداخت ۳.۴ میلیارد دلاری کریپتو، همچنین با واسطه‌گری فروش به افراد مشهور—از جمله بسیاری از کسانی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد—از طریق یک سرویس دیده‌بان جدید، به افزایش اشتیاق برای NFTها کمک کرده است.

با این حال، ظهور Bored Ape Yacht Club بدون بحث نبوده است. این جامعه توسط برخی از فعالین بازار ارزهای دیجیتال به دلیل عدم استفاده از تکنیک‌های امنیتی هوشمند مورد تمسخر قرار گرفته است، مسئله‌ای که منجر به سرقت برخی از میمون‌ها شده است. همچنین روز دوشنبه، BAYC مجبور شد در فضای توییتر به اتهامات با موضوع نژادپرستانه رسیدگی کند.

پیشنهاد مطالعه: بررسی مالکیت در فروش آثار هنری دیجیتال NFT

 

Source

https://coiniran.com/?p=49115
دکمه بازگشت به بالا