ایستگاه خبر

فروش Bored Ape Yacht Club از یک میلیارد دلار عبور کرد

Bored Ape Yacht Club (BAYC) مجموعه‌ای از توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) محبوب، بیش از یک میلیارد دلار فروش کلی داشته است.

بر اساس سایت داده CryptoSlam، رقم فروش کلان این مجموعه 10000 قطعه‌ای اکنون تقریباً 1.03 میلیارد دلار است.

Bored Ape Yacht Club با فروش تقریباً 55 میلیون دلاری از اول ژانویه در چند روز اول سال جاری به یک نقطه عطف جدید رسید.

تقاضا برای میمون‌های دیجیتال در هفته‌های پایانی سال 2021 در میان افراد مشهور—که بسیاری از آن‌ها رپر بودند—بسیار زیاد بود.

امینم خواننده رپ شناخته‌شده در 3 ژانویه به این رقابت پیوست و حدود 462000 دلار برای یک نمونه از این توکن‌ها با جلیقه طلایی خرج کرد.

خرید از سوی افراد مشهور اعتبار بیشتری به این ایده داده است که این توکن‌ها به نمادی برای رقابت با خودروها و ساعت‌های پر زرق و برق تبدیل شده‌اند.

MoonPay، برنامه پرداخت 3.4 میلیارد دلاری کریپتو، همچنین با واسطه‌گری فروش به افراد مشهور—از جمله بسیاری از کسانی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد—از طریق یک سرویس دیده‌بان جدید، به افزایش اشتیاق برای NFTها کمک کرده است.

با این حال، ظهور Bored Ape Yacht Club بدون بحث نبوده است. این جامعه توسط برخی از فعالین بازار ارزهای دیجیتال به دلیل عدم استفاده از تکنیک‌های امنیتی هوشمند مورد تمسخر قرار گرفته است، مسئله‌ای که منجر به سرقت برخی از میمون‌ها شده است. همچنین روز دوشنبه، BAYC مجبور شد در فضای توییتر به اتهامات با موضوع نژادپرستانه رسیدگی کند.

پیشنهاد مطالعه: بررسی مالکیت در فروش آثار هنری دیجیتال NFT

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا