ایستگاه خبر

Blockhchain برنامه خود را برای انشعاب Segwit2x اعلام کرد

Blockchain یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان کیف پول بیتکوین است که تا به حال بیش از ۱۸میلیون کیف پول ساخته است. در هفته جاری این شرکت برنامه خود را برای انشعاب Segwit2x اعلام کرد. طبق اعلام این ارائه دهنده کیف پول، Segwit2x یک ارتقای نرم افزاری ست که ظرفیت بیشتر و بهتری را برای پروتکل بیتکوین به ارمغان می آورد. این شرکت برای اطمینان از امنیت و حفظ دارایی های کاربران اعلام کرده که برخی از قابلیت ها برای مدتی غیر قابل استفاده خواهد بود.

Blockchain این موضوع را بصورت زیر توضیح داده است:

« به منظور حفظ امنیت دارایی های شما حین تحول شبکه، ما بصورت موقت ارسال، درخواست، خرید، فروش و تبدیل بیتکوین را به مدت ۲۴ساعت قبل از وقوع انشعاب (فورک) متوقف می کنیم؛ تا زمانی که شبکه به پایداری لازم برسد».

سرویس های Blockchain زنجیره ای با بیشترین حجم را دنبال خواهد کرد

این شرکت اعلام کرده که نیازی به اقدام خاصی از طرف کاربران نیست و تنها باید از داشتن رمزعبور و کلمات seed مطمئن باشند. همچنین این شرکت اعلام کرده که با توجه به احتمال به وجود آمدن دو شبکه مجزا و دو توکن مختلف، نام هایی برای آن ها انتخاب کرده؛ علاوه بر این، اینکه از کدام انشعاب حمایت می کند را نیز اعلام کرده است. این شرکت می گوید:« در صورت به وجود آمدن دو بلاکچین بیتکوین، ما زنجیره ای که بیشترین حجم از سختی را داشته باشد دنبال خواهیم کرد و آن را بعنوان “بیتکوین” خواهیم شناخت. اگر زنجیره اقلیت (با سختی کمتر و طرفدار کمتر) ارزشمند باشد، ما امکان نگهداری و تبدیل آن را برای کاربران فراهم می کنیم؛ همانطور که برای بیتکوین کش چنین کاری کردیم. اگر زنجیره اقلیت همانی باشد که بلاک های ۱مگابایتی دارد، به آن BT1 خواهیم گفت. اگر زنجیره اقلیت همانی باشد که بلاک های ۲مگابایتی دارد، آن را BT2 خواهیم نامید».

این شرکت موقتا تراکنش ها را به حالت تعلیق در می آورد

این شرکت اعلام کرده که کاربران می توانند میزان دارایی های خود را مشاهده کنند اما موقتا امکان ایجاد تراکنش های بیتکوینی را نخواهند داشت. Blockchain اعلام کرده که کاربران می توانند حین انشعاب بیتکوین، کارهای اتریومی خود را بی هیچ مشکلی انجام دهند، موضوع تعلیق تنها شامل حال بیتکوین می شود. این شرکت صفحه ای با نام blockchain-status.com ساخته تا کاربران بتوانند اطلاعیه ها و مسائل مربوط به فورک را از آنجا دنبال کنند.

 

 

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

source

https://coiniran.com/?p=14764
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x