ایستگاه خبر

کرونا، بزرگترین کنفرانس بلاک‌چین ژاپن را به تعویق انداخت!

با ادامه بحران جهانی کروناویروس، گردهمایی دیگری از متخصصان حوزه رمزارزها و بلاک‌چین به تعویق افتاد.

اجلاس بلاکچین TEAMZ -بزرگترین کنفرانس بلاک‌چین ژاپن- قرار بود از ۲۲ تا ۲۳ آوریل برگزار شود اما به ۲۸ سپتامبر موکول شده است. سازمان‌دهندگان این کنفرانس در بیانیه‌یی رسمی گفتند: «TEAMZ با جدیت تمام پیگیر اخبار کرونا و گسترش جهانی آن است و به شدّت به امنیت و سلامت کسانی که در این نشست شرکت می‌کنند، از جمله سخنرانان، حضار، شرکاء و حامیان مالی اهمیت می‌دهد.»

رویدادها به شیوه‌ی پیشین برگزار می‌شوند

طبق گزارش Coinspeaker در تاریخ ۱۵ مارس؛ مکان، زمانبندی و ترتیب برنامه‌های این اجلاس تغییری نخواهد کرد.
این اجلاس بلاکچین بیش از ۲۰۰۰ بازدیدکننده، از جمله کارشناسان صنعت، سرمایه‌داران و مربیان این حوزه، را از سراسر جهان دعوت می‌کند.  راجر ور، مدیر سایت Bitcoin.com، داوی وان، هم‌بنیانگذار Primitive Ventures و تیم دراپر، میلیاردر و بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار بیت‌کوین از سخنرانان این اجلاس بودند.

همه‌گیری کروناویروس منجر به تعطیل شدن کنفرانس‌های رمزامرزها در سطح جهان شده است

در اوایل این ماه، Cointelegraph گزارش داد که اجلاس هفته‌ی بلاک‌چین پاریس به ۹ تا ۱۰ دسامبر موکول شده است. «بیت‌کوین ۲۰۲۰» که در ابتدا قرار بود در ۲۷ و ۲۸ مارس در سانفرانسیسکو برگزار شود، به روز نامشخصی در یک‌سوم پایانی سال ۲۰۲۰ منتقل شد.

TOKEN2049، یک رویداد مهم دیگر در حوزه رمزارزها در هنگ‌کنگ هم به تعویق افتاد. برگزاری این رویداد که در ابتدا برای اواسط ماه مارس برنامه‌ریزی شده بود، در هفته اول اکتبر هم برگزار نخواهد شد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37610
دکمه بازگشت به بالا