ایستگاه خبر

بیترکس پس از دو سال به کاربران تحریمی اجازه برداشت وجوه‌شان را می‌دهد!

صرافی رمز ارز بیترکس (Bittrex) طی ایمیلی به کاربرانی که در اکتبر سال ۲۰۱۷ در این صرافی رمز ارز نگهداری می‌کردند و حسابشان به دلیل تحریم‌های آمریکا مسدود شده بود اعلام کرد تا ۲۵ مارس ۲۰۲۰ (مطابق با ۶ فروردین ۱۳۹۹) فرصت دارند وجوه بلوکه شده را به صرافی یا کیف پول دیگری منتقل کنند.

صرافی بیترکس در اکتبر ۲۰۱۷ بدون هیچگونه هشدار قبلی اقدام به مسدود کردن حساب کاربران تحت تحریم ایالات متحده کرد که ایرانیان نیز از آن جمله می‌باشند. طبق این ایمیل کاربران برای انتقال وجوه‌شان باید:

  1. در صرافی یا کیف پولی که متعلق به کشورهای ایران، سوریه، کوبا، منطقه کریمه یا اوکراین قرار نداشته باشد، حوزه قضایی ایالات متحده نباشد و تحت تحریم این کشور هم نباشد، حساب کاربری باز کنند.
  2. با ایمیلی که حساب کاربری بیترکس ایجاد کرده بودند یک حساب کاربری در Suppory.bittrex.com ایجاد کنند.
  3. گزینه OFAC Withdraw Request را انتخاب کنند.
  4. PDF های این لینک را پر کنند. نام کیف پول یا صرافی که قرار است وجوه را به آن انتقال دهند ذکر نمایند و برای هر رمز ارزی که در حساب داشته‌اند آدرس انتقالی ارائه دهند و سپس PDF را به پشتیبانی ارسال کنند.

توجه داشته باشید که کاربرانی که موجودی آنها از حداقل میزان قابل قبول برای برداشت کمتر است نمی‌توانند وجوه خود را خارج کنند هرچند ممکن است این مساله در آینده حل شود.

Image

https://coiniran.com/?p=34631
دکمه بازگشت به بالا