ایستگاه خبر

معاملات آتی Bithumb: ارتقای استاندارد‌ها برای صرافی‌‌های معاملات آتی رمز‌ارز

معاملات آتی Bithumb، از زمان راه‌اندازی رسمی پلت‌فرم معاملاتی مشتقات دارایی دیجیتال، در سطح جهان توجه ویژه‌ای را از سوی جامعه‌ی معامله‌گران رمز‌ارز به خود جلب کرده است. به گزارش Cointelegraph، این صرافی، اهرم معاملاتی ۱۰۰x را برای قرارداد‌های دائمی بیت‌کوین ارائه می‌دهد که در حال حاضر فعال‌ترین قرارداد آتی معامله‌شده در بازار به شمار می‌آید.

Bithumb یک صرافی رمز‌ارز جهانی پیش‌گام و مستقر در کره جنوبی است. معاملات آتی Bithumb، تنها بستر رسمی برای قرارداد‌های آتی تحت این نام تجاری هستند. این نام تجاری توسط متخصصان وال‌استریت اداره می‌شود که برای گرفتن مجوز آن، یک فرآیند کاملا دقیق صورت گرفته است. چون این قرارداد‌های آتی از این نام تجاری استفاده می‌کنند باید با ارائه‌ی نقد‌شوندگی زیاد، تخصص عملیاتی و خدمات مشتری جهانی، سطح استاندارد بالایی برقرار کنند.

این پلت‌فرم با تمرکز بر کارایی معامله و طراحی دقیق سیستم، کیفیت خدمات چند‌زبانه همراه با پوشش خدماتی تمام‌وقت برای یک طیف متنوع از مشتریان در جهان، به دنبال فاصله گرفتن از رقبای خود است. برخی از ویژگی‌های متمایز به شرح زیر هستند:

  • بازاری با سیالیت و وسعت زیاد که از سوی طیف متنوعی از نهاد‌های بازار‌ساز تا جوامع خرده‌فروشی جهانی حمایت می‌شود.
  • مدیریت وثیقه‌ی انعطاف‌پذیر که در آن کاربران می‌توانند چندین رمز‌ارز مشهور را به عنوان مارجین (حد) قرار دهند و قدرت فروش و خرید خود را برای عایدی‌های بیشتر، افزایش دهند.
  • یک کلیک ساده و بدون کارمزد برای مبادله‌ی بیت‌کوین یا اتریوم با دلار یا بالعکس.
  • موتور مطابقت سفارش با کارایی بالا همراه با نظارت واقعی بر ظرفیت و پردازش سیستم.
  • مکانیزم نقد‌شوندگی قوی برای بهینه‌سازی کاهش موقعیت‌های منفی حساب‌ها با کمترین اثرات در بازار و دور کردن ریسک‌ها.
  • صد‌در‌صد دارایی‌های دیجیتال مشتریان در حفاظت کنترل‌شده هستند.

رویداد راه‌اندازی 

کاربرانی که در طی ۳۰ روز پس از راه‌اندازی ثبت‌نام می‌کنند ممکن است تا ۱۳۰ دلار جایزه کسب کنند. کلیه کاربران به شرکت در رویداد راه‌اندازی توصیه می‌شوند تا تجربه‌ی دسته‌اولی از کارایی و قابلیت اطمینان موتور مطابقت سفارشات کسب کنند. پاداش‌ها برای ۳۰۰۰۰ ثبت‌نام‌کننده‌ی اول اختصاص یافته‌اند که ۲۵۰۰۰ نفر در تاریخ راه‌اندازی، پاداش خود را دریافت کردند. کاربرانی که در طول رویداد، با یک کد ارجاع ثبت‌نام می‌کنند، برای مدت ۶۰ روز از ۵۰ درصد تخفیف برای کارمزد تراکنش‌های عادی بهره می‌برند که برای معامله‌گران فعال بسیار جذاب است، از طرفی به کاربران جدید کمک می‌کند تا درباره‌ی تجارت مشتقات، تجربه‌ و دانش کسب کنند.

آینده‌ی معاملات آتی Bithumb

در ژانویه، گزارشی از بلومبرگ نشان داد که نیمی از حجم معاملات رمز‌ارز مربوط به معاملات آتی و مشتقات بوده است. این معاملات آتی نقش مهمی در بهبود نقد‌شوندگی بازار و گسترش دامنه‌ی سرمایه‌گذاران و مقابله با نوسانات قیمتی ایفا می‌کند. این برند سعی دارد با ارتقای استاندارد‌های کیفیت، مدیریت ریشه‌دار و تخصص تکنولوژیکی و ارائه‌ی یک تجربه‌ی معامله امن و کارا به مشتریان خود، رهبری این صنعت را بر عهده بگیرد.

https://coiniran.com/?p=37663
دکمه بازگشت به بالا