ایستگاه خبر

امکان پرداخت فرد به فرد در شبکه اجتماعی Twetch

شبکه اجتماعی Twetch که مبتنی بر بلاک‌چین Bitcoin SV است، یک قابلیت جدید اضافه کرده است که به موجب آن امکان پرداخت‌های فرد به فرد برای کاربران این شبکه اجتماعی فراهم شده است.

شبکه Twetch یک شبکه اجتماعی مشابه توئیتر است که کاربران در آن با انجام تراکنش‌های کوچک می‌توانند مطالب جدید منتشر کنند و یا در محتواهای تولید شده مشارکت کنند. تولیدکنندگان محتوا به صورت مستقیم و بر اساس یک مکانیزم پاداش‌دهی مبتنی بر لایک و اشتراک‌گذاری رمز ارز دریافت می‌کنند. پلتفرم Twetch اکنون در مرحله آزمایشی خصوصی خود است.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، کاربران در این شبکه می‌توانند با وارد کردن دستور pay و تگ کردن کاربر مورد نظر خود به یکدیگر BSV ارسال کنند. این پرداخت‌ها بر زنجیره خواهد بود و تراکنش‌ها به صورت عمومی تایید خواهند شد. تگ کردن کاربران در محیط اجتماعی این پلتفرم نیز ۰.۰۰۱ دلار به صورت رمز ارز برای آنها عایدی خواهد داشت.

در کنار ویژگی‌های پرداختی، Twetch این امکان را برای کاربران توسعه‌دهنده خود فراهم کرده است که نسخه شبکه اجتماعی اختصاصی خود را بازنویسی کنند. آنها می‌توانند تاپیک‌های مورد نظر خود را در این شبکه فیلتر کنند. در این شبکه همچنین امکان جستجو پیشرفته نیز وجود دارد که برای استفاده از آن باید یک دلار هزینه پرداخت شود.

جاش پتی مدیر اجرایی Twetch معتقد است کاربران در این شبکه کنترل کامل اطلاعات خود را در اختیار دارند. آنها میخواهند با این ابتکار به جنگ اخبار جعلی و غیر مستند بروند. به نظر می‌رسد این پروژه گامی دیگر جهت تحقق رویای متانت The Metanet کرگ رایت باشد.

https://coiniran.com/?p=38097
دکمه بازگشت به بالا