ایستگاه خبر

بنیانگذاران Gemini : روزی قیمت بیت کوین به 500000 دلار خواهد رسید!

بنیانگذاران Gemini ، دوقلوهای Winklevoss فکر می‌کنند که بیت کوین به 25 برابر ارزش فعلی خود خواهد رسید زیرا سرمایه‌گذاران جهانی این کریپتوی اصلی را به عنوان سپری محافظتی در برابر تورم استفاده می‌کنند. تایلر وینکلووس در مصاحبه اخیر خود با Squak Box CNBC گفت که بیت کوین «بهترین دارایی دهه جاری» خواهد بود و اظهار داشت:

تز ما این است که بیت کوین طلای دوم است و البته باعث اختلال در بازر طلا هم می‌شود. اگر این کار را انجام دهد، باید 9 تریلیون دلار سقف بازار داشته باشد. بنابراین ما فکر می‌کنیم که قیمت بیت کوین می‌تواند یک روز به 500000 دلار برسد.

در این بین، بیت کوین با افزایش مجدد قیمت و رسیدن به محدوده 19،600 دلار، خبرساز شد و در زمان نگارش این خبر، ارزش BTC با 19.294 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 32،803،589،489 دلار بود. قیمت BTC طی 24 ساعت گذشته 6.9٪ افزایش یافته است.

بسیاری در این صنعت فکر می‌کنند سرمایه‌گذاران سازمانی دلیل این افزایش قیمت بوده‌اند. به طور کلی بیت کوین امسال بیش از 160 درصد رشد داشته است و سرمایه‌گذاران زیادی مانند پل تودور جونز و استنلی دراکن منیلر و همچنین شرکت‌های بزرگی مانند fintech Square و PayPal را به خود جلب کرده است.

علاوه بر این، به گفته کامرون وینکلوس، سرمایه‌گذاران متوجه شده‌اند که تورم وجود دارد و می‌خواهند از خود در برابر آن محافظت کنند. او گفت:

من فکر می کنم بحث زیادی در مورد بدهی‌های افزایش یافته در ایالات متحده، به واسطه چاپ پول وجود ندارد، بنابراین چگونه می‌توانید در برابر آناز سرمایه خود دفاع کنید؟

علاوه بر این، کامرون وینکلوس، یکی از بنیانگذاران Gemini ، معتقد بود که بسیاری از کاربران این موضوع را سرانجام درک می‌کنند که بیت کوین واقعاً بهترین دفاع است. وی اضافه کرد:

فکر نمی‌کنم دارایی‌ای در جهان وجود داشته باشد که بتواند با اعتباری بالقوه آن نوع پتانسیل را ارائه دهد و از تورم محافظت کند.

طبق داده‌های Blockchain.com، بیت کوین در یک بازه زمانی 10 ساله بیش از 26،600،000٪ افزایش داشته است و از 0.06 دلار در سپتامبر 2010 به قیمت فعلی خود در محدوده 19،000 $ افزایش یافته است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا