ایستگاه خبر

بیت‌کوین می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰ هزار دلار نزدیک شود!

Kevin Wadsworth، بنیان‌گذار شرکت تحلیلی Northstar & Badcharts، معتقد است که بازار گاوی فعلی رمز ارزها تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱ به‌اتمام رسیده و بیت‌کوین قادر خواهد بود به قیمت تقریبی ۱۰۰ هزار دلار دست یابد. وی همچنین مدعی شد که ارزش بیت‌کوین در سال ۲۰۲۵ از ۱ میلیون دلار بیشتر خواهد شد.

بازار گاوی هنوز به اوج خود نرسیده است

Wadsworth در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری Kitco News داشت چشم‌انداز خوش‌بینانه‌ی خود را درمورد بیت‌کوین و صنعت رمزنگاری بیان کرد. وی براساس نمودارهای شرکت خود پیش‌بینی کرد که روند بازار گاوی دارایی‌های دیجیتال در چند ماه آینده به اوج خود خواهد رسید.

وی همچنین پیش‌بینی نمود که قیمت بیت‌کوین در سه ماه پیش‌رو می‌تواند در یک روند صعودی قرار گیرد و تا ۱۰۰ هزار دلار جهش پیدا کند. او این روند گاوی را تنها منحصر به بیت‌کوین ندانست و امکان رشد ۳ تا ۴ برابری قیمت اتریوم را نیز محتمل توصیف کرد.

بیت‌کوین می‌تواند تا پایان سال 2021 به 100 هزار دلار نزدیک شود!

روزانه به تعداد افرادی که مرز قیمتی ۱۰۰ هزار دلاری را برای بیت‌کوین درنظر دارند، اضافه می‌گردد. این لیست از افراد برجسته‌ای همچون Jordan Belfort یا گرگ وال‌ استریت، Tom Lee مشاور مدیریتی شرکت Fundstrat Global Advisors و Adam Back مدیرعامل شرکت بلاک‌چینی Blockstream تشکیل یافته است.

نکته‌ی قابل توجه آن است که حتی یکی از مخالفان سرسخت بیت‌کوین، یعنی Peter Schiff، نیز معتقد است که این رمز ارز می‌تواند به چنین سطح قیمتی دست یابد. این اقتصاددان علی‌رغم موضع منفی‌اش، اعتراف نمود که نخریدن بیت‌کوین در سال ۲۰۱۱ از بزرگترین اشتباهات‌اش بوده است.

آیا بیت‌کوین ۱ میلیون دلار را لمس خواهد کرد؟

داده‌های تحلیلی به‌دست آمده از شرکت Northstar & Badcharts چشم‌انداز بسیار خوش‌بینانه‌تری را برای بیت‌کوین ترسیم می‌کنند. Wadsworth مدعی شد که طی ۴ سال آتی، قیمت این رمز ارز تا ۱ میلیون دلار بالا خواهد رفت و افزود تحلیل‌های شرکت وی از دقت ۹۰ تا ۹۵ درصدی برخوردار است.

وی در پایان گفت که شکستن مقاومت ۵۱ هزار دلاری برای بیت‌کوین بسیار مهم است، زیرا درصورت عدم موفقیت این رمز ارز مجددا تا سطح ۲۵ هزار دلاری سقوط خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: خط حمایت و مقاومت در ارز دیجیتال چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=47308
دکمه بازگشت به بالا