ایستگاه خبر

افزایش تعداد کیف‌پول‌های بیت کوین کوچک‌تر، پس از هاوینگ دوم تاکنون

تعداد آدرس‌های بیت کوین با تتمه حساب کمتر از ۱ بیت کوین از هاوینگ دوم در ژوئیه ۲۰۱۶ بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته است. گرچه تعداد آدرس‌های بیت کوین از هاوینگ دوم به طور کلی زیاد شده است، اما تعداد کیف‌پول‌های کوچک بیت کوین، با مانده کمتر از ۰.۱ بیت کوین بیشترین اقزایش را داشته است.

براساس داده‌های Glassnode ارسال شده در ۱۱ می، تعداد آدرس‌های بیت کوین (BTC) با تتمه حساب زیر ۰.۰۱ بیت کوین – تقریباً ۸۶ دلار در زمان خبر – پس از هاوینگ سوم ۲۳۵٪ افزایش یافته است که در مقایسه با نیمه دوم در ژوئیه ۲۰۱۶، بیش از ده میلیون نفر است. آن آدرس‌هایی که دارای تتمه حساب بین ۰.۰۱ بیت کوین و ۰.۱ بیت کوین هستند – تقریباً از ۸۶ دلار تا ۸۶۰ دلار- ۲۰۴٪ افزایش یافته‌اند و تعداد کسانی که بیش از ۰.۱ بیت کوین اما کمتر از یک بیت کوین دارند ۱۴۲٪ افزایش یافت.

این کیف‌پول‌های بیت کوین جدید مسئول نوسان هستند؟

در حین سقوط قیمت این رمزارز در ماه مارس، برخی گمانه‌زنی‌ها وجود داشت که آن دسته از دارندگان بیت کوین که بیش از ۵ سال این رمزارز را در کیف پول بیت کوین خود نگه داشتند، مسبب این رکود هستند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داده است، ممکن است معاملات مربوط به بیت کوین‌های ذخیره‌شده به مدت شش ماه یا کمتر، بازار بیت کوین را متحمل اتفاقات سال ۲۰۱۹ به ویژه ماه مارس کرده باشند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38809
دکمه بازگشت به بالا