ایستگاه خبر

نوآوری در اکوسیستم Bitcoin SV، علیرغم شرایط دشوار جهانی!

در حالی که اکثر مردم جهان در خانه‌های خود پناه گرفته‌اند یک نوآوری جدید در اکوسیستم Bitcoin SV اتفاق خواهد افتاد. ویژگی‌های جدیدی برای برنامه‌های کاربردی این حوزه راه‌اندازی شده است، از جمله یک سرویس بحث‌برانگیز و اسرارآمیز.

ویژگی‌های اپلیکیشن Twetch

اعضای دست‌اندرکار این برنامه ماه شلوغی را پشت سر گذراندند تا بتوانند ویژگی‌های جدیدی را به Twetch اضافه کنند.

اکنون می‌توانید به سادگی با وارد کردن یک دستور نوشتاری مانند عبارت «پرداخت کن» و تگ کردن فرد مورد نظرتان در Twetch پرداخت‌های مالی خود را انجام دهید. این موضوع از این منظر جالب توجه است که هم خلاقانه و سودمند است و هم عمومی و قابل پیگیری‌ست.

به محض تگ کردن یک فرد می‌توان پیشاپیش مبلغ ناچیزی را به حساب فرد تگ‌شده واریز کرد و فرمان «پرداخت» مبلغ دلاری مشخص شده را به آن اضافه می‌کند.

Twetch به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا مشتری‌های دلخواه خود را بسازند. این ابزار می‌تواند برای ساخت وب‌سایت‌های طبقه‌بندی‌شده Twetch با موضوعات بخصوص مانند ورزش، اتاق‌های گفتگو، پلی‌لیست‌های موسیقی و هر چیز دیگری استفاده شود.

در آخر باید گفت که Twetch امکان جستجوی پیشرفته را نیز راه‌اندازی کرده است و از آنجایی که ابزارهای جستجوی محتوا برای دفاتر کل هنوز ساخته نشده‌اند بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. البته به دلیل سیستم اقتصادی حاکم بر جهان(سرمایه‌داری) ناچارید برای استفاده از این ویژگی هزینه‌یی را پرداخت کنید.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38083
دکمه بازگشت به بالا