ایستگاه خبر

بیت کوین ، سهام و طلا در انتظار انتخابات ایالات متحده

بیت کوین ، سهام و طلا در حال سقوط هستند زیرا تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایش یافته و انتخابات ریاست جمهوری قریب الوقوع ایالات متحده ترس را وارد بازار کرده است.

شاخص نوسانات (VIX) تغییرات جدّی‌ای داشت. Chicago Board Options Exchange’s VIX معیار نوسانات ضمنی S&P 500 است که در ادامه روند نزولی بازارها برای دومین بار در این ماه به بالای 30 دلار رسید. در زمان آرامش، شاخص VIX معمولاً زیر 20 دلار معامله می‌شود، در حالی که 30 دلار به عنوان حد بالایی در حوادث تکان‌دهنده جهان مانند جنگ‌ها یا حملات تروریستی شناخته می‌شد.
همانطور که قبلاً در Crypto Briefing گزارش شده بود، این اوج‌ها در شاخص VIX دیگر به عنوان یک شاخص هشدار خرید عمل نمی‌کنند.

با افزایش عدم اطمینان در بازارهای سهام جهانی، بیت کوین تمایل دارد که همزمان با سهام حرکت کند.

ذخیره پول نقد و فروش بیت کوین
اروپا هنوز هم روزانه 40،000 تا 50،000 مورد ویروس کرونا را گزارش می‌کند. دولت‌های فرانسه و اسپانیا پیشاپیش برای جلوگیری از شیوع ویروس محدودیت‌های بیشتری را برای فعالیت روزمره اعمال کرده‌اند. انگلیس در حال تصمیم‌گیری در مورد ایجاد محدودیت در سراسر کشور است، مانند آنچه در اوایل سال جاری اعمال شد.

ترس ناشی از کاهش سرعت اقتصادی باعث تمرکز بر فیات می‌شود. ارزهای ذخیره مانند دلار آمریکا و ین ژاپن در حال افزایش هستند. تقویت این ارزها نشان‌دهنده رشد هیجانات کم‌ریسک‌ در بازار است.
قیمت طلا نیز 2.3٪ سقوط کرد که نشان می‌دهد بازارهای سرمایه‌گذاری از سقوط های بعدی نگران‌اند و در عوض می‌خواهند موقعیت  نقدی خود را تقویت کنند.

قیمت بیت کوین در سطح 10،500 دلار است که بالاترین قیمت آن پیش از تأثیرات COVID در بازارهای جهانی بالا بود.
BTC زیر خط روند صعودی کوتاه مدت خود که پس از افت در ابتدای ماه جاری آغاز شد، باقی مانده است. حمایت 10،000 دلاری برای سرمایه‌ گذاران بسیار مهم است. اگر قیمت‌ها به زیر سطح آن برسند، BTC احتمالاً بین سطح حمایت و مقاومت در کانال بین 8،900 تا 10،000 دلار نوسان خواهد کرد.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا