ایستگاه خبر

قیمت بیت کوین بنا به گفته تحلیلگران در یک سطح حمایتی مهم قرار دارد!!

دیروز کل بازار بیت کوین و رمز ارز نزولی بود، اما کم‌کم گاو‌ها وارد شدند و این نزول را کاهش دادند. سقوط دیروز ادامه روند نزولی یک هفته گذشته بود که قیمت بیت کوین در این هفته در اثر فشار فروش پایین رفت. همه اینها زمانی شروع شد که قیمت پادشاه رمز ارز‌ها به زیر ۱۹۰۰۰ دلار رسید زیرا این آستانه قیمتی برای مدتی طولانی یک سطح محوری بوده است. اینکه روند کریپتو در میان‌مدت چگونه خواهد بود، بستگی به عملکرد کلی بازار دارد. یکی از تریدر‌ها بر این باور است که حرکت به بالای سطح ۱۸۱۰۰ دلار به زودی صورت می‌گیرد. او این سطح را یک سطح مقاومتی می‌داند و شکستن آن را برای برعکس شدن روند لازم می‌داند.

قیمت بیت کوین و بقیه رمز ارز‌ها اخیرا زیاد به سمت بالا حرکت نکرده است. روند قدرتمندی که در چند ماه گذشته باعث حرکت صعودی بازار شد، اینک از دست رفته است و خرس‌ها در حال کنترل کردن اوضاع هستند. این ضعف بعد از ناتوانی رمز ارز‌ها در شکستن قله‌های قیمتی قبل حاصل شد. یکی از تریدر‌ها بر این باور است که اینک رمز ارز‌ها در حال بازگشت هستند و در لبه یک سطح مهم قرار دارند و برای حرکت صعودی باید ابتدا یک سطح مقاومتی مهم را پشت سر بگذارند.

قیمت بیت کوین در تقلا برای یک حرکت آنی

در زمان این نوشتار، بیت کوین بالای سطح حمایتی ۱۸۰۰۰ دلار قرار دارد و هنوز مشخص نیست که فشار فروش در این سطح چقدر قدرت خواهد داشت. اینک بیت کوین سطح مقاومتی ۱۸۱۰۰ دلار را شکسته است و بنا به نظر بسیاری از تحلیلگران پتانسیل تغییر روند و ایجاد حرکت صعودی را دارد.

یکی از تحلیلگران بر این باور است که اینک بیت کوین در بالای سطح حمایتی مهمی قرار دارد و این سطح می‌تواند به حرکت صعودی آن در آینده‌ای نزدیک کمک کند. این تحلیلگر معتقد است که با شکسته شدن سطح مقاومت ۱۸۱۰۰ دلار باید هیجان‌زده باشیم و امید یک حرکت صعودی را داشته باشیم.

نظر شما چیست؟ قیمت بیت کوین عاقبت بالا خواهد رفت یا سیر نزولی به خود خواهد گرفت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42530
دکمه بازگشت به بالا