ایستگاه خبر

پیتر برنت افسانه‌ای نیز به جمع دارندگان بیت کوین پیوسته است

پیتر برنت (Peter Brandt)، که از دهه‌ی ۷۰ در معاملات کالا بوده است، در پستی توییتری از انتظارات حریصانه‌ای که نسبت به بیت کوین وجود دارد انتقاد کرد.

وی معتقد است که حتی اگر بیت کوین بتواند به ۵۰ هزار دلار (که قبلاً در این سطح بوده است)، ۱۰۰۰۰۰ دلار یا حتی ۱ میلیون دلار برسد، حرص و آز افراد کریپتومانیاک در نهایت باعث نابودی آن‌ها خواهد شد.

«هرچه بیت کوین بالاتر برود، حرص و طمع آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد»

پیتر برنت، تاجر افسانه‌ای، اعتراف کرد که او هم مقداری بیت کوین در اختیار دارد (از سال ۲۰۱۶ دارایی‌های خود را فروخته و سپس دوباره خریداری کرده است) و می‌فهمد که چرا جامعه به بیت کوین به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بزرگ نگاه می‌کند.

با این حال، او حرص و آز برخی از بیت کوینر‌ها را مورد انتقاد قرار داده است (وی از آن‌ها به عنوان «کریپتومانیاک» و «کریپتوکالتیست» نام برد) که از نظر تئوری به یک میلیون دلار فکر می‌کنند.

بیت کوین در حال حاضر از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کرده است. برنت در توییت خود فرض کرد، حتی اگر این مبلغ به ۱۰۰۰۰۰ دلار و سپس به بیش از ۱ میلیون دلار در هر سکه برسد، آن‌ها باز هم قیمت بالاتری می‌خواهند.

«خواه ۵۰ هزار دلار باشد، خواه ۱۰۰ هزار دلار یا ۱ میلیون دلار، سرانجام حرص و طمع کریپتومانیاک‌ها باعث از بین رفتن آن‌ها خواهد شد.»

«بیت کوین به هیچ‌کس بدهکار نیست»

پیتر برنت همچنین در توئیتی نوشت که او ایده‌ی جامعه را می‌فهمد که بیت کوین را به‌عنوان یک محصول مهم برای سرمایه‌گذاری می‌دانند.

با این حال، به نظر می‌رسد برنت، که حتی خود بیت کوین دارد و تاجر نیز هست، شک دارد که بیت کوین چیزی بهتر از سیستم پولی فعلی برای جامعه در پی داشته باشد.

این معامله‌گر ادامه می‌دهد، کریپتوکالتیست‌ها معتقدند که عکس این واقعیت درست است، گویی بیت کوین به آن‌ها بدهکار است.

برنت علاقه‌ی زیادی به XRP ندارد

همانطور که اخیراً توسط U.Today گزارش شد، پیتر برنت با انتقاد شدید از XRP، در برابر ریپل و توکن وابسته به آن، به جبهه‌ی SEC پیوست. وی در گذشته از هفتمین رمز ارز بزرگ جهان به‌عنوان یک پروژه‌ی کلاهبرداری مداخله‌گر یاد می‌کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

Source

https://coiniran.com/?p=44266
دکمه بازگشت به بالا