ایستگاه خبر

اولین شاخص‌های بیت کوین و اتریوم در S&P داو جونز

شاخص‌های بیت کوین و اتریوم در S&P داو جونز بدون به اینکه نیاز باشد سرمایه‌گذاران به‌طور مستقیم رمز ارز نگه‌داری کنند، به عملکرد بازار رمز ارز گره خورده‌اند و ارائه‌ی آن‌ها فرصت مناسبی را برای سرمایه‌گذاری بیشتر سازمان‌ها در بازار رمز ارزها فراهم می‌کند.

بازارهای مالی سنتی دسترسی بیشتری به رمز ارزها خواهند داشت

S&P Dow Jones Indices، شعبه‌ای hb بزرگترین ارائه‌دهنده داده‌های مالی S&P Global، اعلام کرده است که آنها سه شاخص جدید مربوط به رمز ارزها را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند. اولی به عملکرد بیت کوین (SPBTC)، دومی به اتریوم (SPETH) و سوم به هر دوی این رمز ارزهای شناخته‌شده که با سرمایه‌ی بازار (SPCMC) سنجیده می‌شوند، گره خورده است.

SP Dow Jones CoinIran

لوکا (Lukka) مرجع ارائه‌دهنده داده که بیش از ۱۶۰ صندوق رمز ارز فعال از آن استفاده می‌کنند و S&P Global آن را پشتیبانی می‌کند، مسئولیت تهیه یک منبع داده مطمئن برای این شاخص‌ها را به عهده دارد و داده‌های قیمت‌گذاری را ارائه می‌دهد.

شاخص‌های بیت کوین و اتریوم در S&P داو جونز برای مشتریان سازمانی یا سرمایه‌گذاران شخصی که ترجیح می‌دهند در بازارهای سنتی تجارت کنند و خودشان به‌طور مستقیم رمز ارزها را در اختیار نداشته باشند، فضایی دسترس‌پذیر و تنظیم‌شده برای سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها فراهم می‌کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ نکته که در مورد کریپتو پانک ها (Cryptopunks) نمی‌دانستید!

 

Source

https://coiniran.com/?p=45492
دکمه بازگشت به بالا