ایستگاه خبر

فاز نهایی بیت کوین پیش از هاوینگ بعدی، تمام آنچه نیاز است بدانید

کمتر از یک سال تا هاوینگ بعدی بیت کوین (BTC) باقی مانده است، و پاداش کنونی برای استخراج بزرگ‌ترین دارایی جهان به نصف کاهش می‌یابد. الگوهای نمودار تاریخی نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران بیت کوین می‌توانند به شرایط پیش رو خوش‌بین باشند.

قابل توجه است که تا کنون بیت کوین سه بار هاوینگ را پشت سر گذاشته است—در نوامبر 2012، جولای 2016، و می 2020. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کارشناس ارزهای دیجیتال Trader Tardigrade در 31 می، پس از هربار هاوینگ شاهد افزایش قیمت بوده‌ایم.

بیت کوین وارد فاز نهایی پیش از هاوینگ بعدی شده است. این مرحله فاز “UP-ONLY” است که 3 بار در تاریخچه BTC تجربه شده است.

الگوهای هاوینگ

در واقع، صعود ثابت قیمت به دنبال هاوینگ قبلی بیت کوین بوده است، به استثنای کاهش مختصری در سال 2020 که ناشی از همه گیری کووید-19 بود، اما بعداً بهبود یافت. اگر تاریخ این بار تکرار شود، Trader Tardigrade انتظار دارد قیمت بیت‌کوین حوالی خود رویداد هاوینگ به حدود 50000 دلار برسد.

پس از هاوینگ، اولین دارایی کریپتو باید در سال‌های بعد روند صعودی بیشتری داشته باشد و به طور بالقوه حتی به قیمت 200000 دلار در سال 2025 برسد.

الگوی نمودار بیت کوین حول هاوینگ. منبع: Trader Tardigrade

در همان زمان، پلتفرم تحقیقات بازار کریپتو دلفی دیجیتال نیز نموداری را منتشر کرد که نشان‌دهنده عملکرد تاریخی قیمت دارایی دیجیتال و پاداش‌های بلوک در کنار یکدیگر از جولای 2010 است، و بیان کرد که «رویدادهای هاوینگ بیت‌کوین از لحاظ تاریخی نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجهی در قیمت بیت‌کوین بوده است.»

چرخه قیمت بیت کوین منبع: دلفی دیجیتال

پیشنهاد مطالعه: نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین یا halving چیست؟‎

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا