ایستگاه خبر

فاز نهایی بیت کوین پیش از هاوینگ بعدی، تمام آنچه نیاز است بدانید

کمتر از یک سال تا هاوینگ بعدی بیت کوین (BTC) باقی مانده است، و پاداش کنونی برای استخراج بزرگ‌ترین دارایی جهان به نصف کاهش می‌یابد. الگوهای نمودار تاریخی نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران بیت کوین می‌توانند به شرایط پیش رو خوش‌بین باشند.

قابل توجه است که تا کنون بیت کوین سه بار هاوینگ را پشت سر گذاشته است—در نوامبر ۲۰۱۲، جولای ۲۰۱۶، و می ۲۰۲۰. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کارشناس ارزهای دیجیتال Trader Tardigrade در ۳۱ می، پس از هربار هاوینگ شاهد افزایش قیمت بوده‌ایم.

بیت کوین وارد فاز نهایی پیش از هاوینگ بعدی شده است. این مرحله فاز “UP-ONLY” است که ۳ بار در تاریخچه BTC تجربه شده است.

الگوهای هاوینگ

در واقع، صعود ثابت قیمت به دنبال هاوینگ قبلی بیت کوین بوده است، به استثنای کاهش مختصری در سال ۲۰۲۰ که ناشی از همه گیری کووید-۱۹ بود، اما بعداً بهبود یافت. اگر تاریخ این بار تکرار شود، Trader Tardigrade انتظار دارد قیمت بیت‌کوین حوالی خود رویداد هاوینگ به حدود ۵۰۰۰۰ دلار برسد.

پس از هاوینگ، اولین دارایی کریپتو باید در سال‌های بعد روند صعودی بیشتری داشته باشد و به طور بالقوه حتی به قیمت ۲۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۵ برسد.

image 335
الگوی نمودار بیت کوین حول هاوینگ. منبع: Trader Tardigrade

در همان زمان، پلتفرم تحقیقات بازار کریپتو دلفی دیجیتال نیز نموداری را منتشر کرد که نشان‌دهنده عملکرد تاریخی قیمت دارایی دیجیتال و پاداش‌های بلوک در کنار یکدیگر از جولای ۲۰۱۰ است، و بیان کرد که «رویدادهای هاوینگ بیت‌کوین از لحاظ تاریخی نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجهی در قیمت بیت‌کوین بوده است.»

image 334
چرخه قیمت بیت کوین منبع: دلفی دیجیتال

پیشنهاد مطالعه: نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین یا halving چیست؟‎

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62860
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x