ایستگاه خبر

واکنش بازار رمزارزها و سهام به نتایج احتمالی انتخابات آمریکا

بیت‌کوین در حال مبادله شدن با رقم ۱۳۶۰۰ دلار است. این یعنی ۳.۳ درصد کاهش قیمت از دیروز که قیمت بیت‌کوین در تلاش برای عبور از ۱۴ هزار دلار بود.

کارشناس خبرگزاری کوین‌دسک معتقد است که این افت قیمتی برای رمز ارزها که با باز شدن بازارهای آسیایی رخ داده است، می‌تواند ناشی از اعلام اخبار نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باشد.

اعلام خبر پیروزی ترامپ در برخی از ایالت‌های پرجمعیت نظیر فلوریدا و کمتر شدن امید پیروزی دموکرات‌ها به رهبری بایدن مهمترین خبر منتشر شده از انتخابات تا کنون بوده است. اما فروش گسترده بیت‌کوین و رمز ارزها از زمانی آغاز شد که ترامپ اعلام کرد آرای دیرشمارش شده را نخواهد پذیرفت و خود را پیروز زودهنگام انتخابات اعلام کرد.

“ما میخواهیم که رای گیری پایان یابد. این فریب مردم آمریکاست. این باعث شرمندگی کشور آمریکاست. ما خود را برای پیروزی در این انتخابات آماده کرده‌ایم. ساده بگویم. ما پیروز انتخابات شده ایم.”

شاخص آتی S&P 500 با ۱ درصد کاهش در مقایسه با روز گذشته مبادله می‌شود. از رشد شاخص آتی نزدک Nasdaq نیز کاسته شده و از ۴ درصد مثبت به ۰.۸ درصد رسیده است.

شایان ذکر است که دونالد ترامپ در حالی خود را پیروز انتخابات اعلام کرده است که شمارش آرا در ایالت‌هایی نظیر میشیگان، ویسکونسین، کارولینای شمالی، نوادا و پینسیلوانیا هنوز ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: صرافی یونی سوآپ و معرفی توکن UNI

https://coiniran.com/?p=41836
دکمه بازگشت به بالا