ایستگاه خبر

دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین به بیش از ۷۵۰۰ واحد در سراسر جهان افزایش یافت!

تعداد دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در سراسر جهان نسبت به سال گذشته بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است. اکنون بیش از ۷۵۰۰ دستگاه خودپرداز بیت‌کوین در سراسر جهان وجود دارد و این از رشد ادامه‌دار صنعت کریپتو در جهان خبر می‌دهد.

آمار و ارقام Coin ATM Radar، وبسایتی که دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین را ردیابی می‌کند، حاکی از افزایش ۷۰ درصدی این دستگاه‌ها از حدود ماه آوریل است. با توجه به گزارشات این سایت، تنها در سال ۲۰۲۰، تقریباً ۱۲۰۰ دستگاه خودپرداز جدید بیت‌کوین در سراسر جهان نصب شده است. درحالیکه از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ تقریباً چهار سال طول کشید تا ۲۰۰۰ دستگاه خودپرداز بیت‌کوین بتوانند در سراسر جهان نصب و فعال شوند.

ایالات متحده با ۵۴۰۰ دستگاه خودپرداز با بیش از ۷۰٪ سهم بازار جهانی در این کشور همچنان بر این صنعت حاکم است. کانادا با ۷۲۱ (۹.۵٪)، انگلستان با ۲۷۹ دستگاه (۳.۷٪) و اتریش با ۱۳۷ (۱.۸٪) ایالات متحده را در رده‌بندی جهانی دنبال می‌کنند.

همانطور که انتظار دارید، دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در آمریکای شمالی بیشترین طرفدار را دارد، درحالیکه اروپا در مجموع ۱۶٪ از سهم بازار را به خود اختصاص داده است، آمریکای جنوبی ۰.۶ ٪ و آسیا ۱.۷ درصد. در آسیا هنگ‌کنگ با ۵۶ دستگاه خودپرداز بیش از یک سوم بازار منطقه را در دست دارد.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=38347
دکمه بازگشت به بالا