ایستگاه خبر

بازده سالانه بیت کوین در سال ۲۰۲۱ ممکن است بالای ۳۰۰ درصد باشد!

بیت کوین بزرگترین رمز ارز جهان است. این رمز ارز در این اواخر عملکرد بسیار خوبی داشته است و مقاومت‌ها را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته است. بنا بر داده‌های Messari، بازده سالانه بیت کوین در سال ۲۰۲۰ برابر با ۳۱۸ درصد بوده است و این رمز ارز در میان دارایی‌های موسساتی در سال گذشته بهترین عملکرد را داشته است. این در حالی است که بازده سالانه طلا در سال گذشته ۲۸ درصد و بازده سهام نیز تنها ۱۵ درصد بوده است.

واضح است که دارایی‌های دیجیتال در این مدت عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و بیت کوین از بسیاری از دارایی‌های برجسته بهتر عمل کرده است. بسیاری دلیل این امر را بیماری کوید ۱۹ و اثراتی که این بیماری بر جای گذاشته است، می‌دانند. این بیماری باعث چاپ پول از جانب حکومت‌ها شد که این قطعا تاثیرات تورمی بزرگی بر جای خواهد گذاشت. اما در اینجا این سوال پیش می‌آید که آیا بیت کوین می‌تواند این روند را در سال ۲۰۲۱ هم ادامه دهد؟

تام لی (Tom Lee) از شرکت FSInsight، معتقد است که بیت کوین در سال ۲۰۲۱ می‌تواند سه برابر شود. او انتظار دارد که سال ۲۰۲۱ مانند سال ۲۰۱۷ باشد و بیت کوین بتواند سودآوری بسیار بیشتری از سال ۲۰۲۰ داشته باشد. او انتظار دارد که بازده بیت کوین در سال ۲۰۲۱ چیزی بیش از ۳۰۰ درصد باشد.

تام لی اظهار داشت که موقعیت دلار در حال تضعیف و موقعیت بیت کوین در حال تقویت است و از آنجا که قیمت بیت کوین را با دلار می‌سنجیم، پس باید انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشته باشیم. او ابراز داشت که دلیل سرمایه‌گذاری شرکت او در بیت کوین نیز همین موضوع است. او همچنین اظهار داشت که افرادی که در دوران دیجیتال به سر می‌برند، به دنبال ذخیره ارزش هستند و در اینجاست که ممکن است نقدینگی ایجاد شده توسط بانک‌ها وارد بیت کوین شود.

اگرچه بیت کوین امسال سال بسیار خوبی داشت اما احساسات بازار برای سال ۲۰۲۱ صعودی است و انتظار بازار بهتری برای سال ۲۰۲۱ می‌رود. نظر شما چیست؟ بازده سالانه بیت کوین در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42895
دکمه بازگشت به بالا