ایستگاه خبر

ادامه روند پذیرش بیت کوین: پذیرش بیت کوین درچندین شرکت تجاری دیگر

سرعت پذیرش بیت کوین در جهان هم چنان رو به افزایش است. بر همین اساس، 4 تشکل تجاری دیگر اخیراً به تائید و پذیرش این رمزارز رو آورده اند

سرعت پذیرش بیت کوین در جهان هم چنان رو به افزایش است. بر همین اساس، ۴ تشکل تجاری شامل یک هتل در اسپانیا، یک شرکت پارکینگ داری، فروشگاه های عرضه وسایل الکترونیک و دوره های آنلاین در ژاپن اخیراً به تائید و پذیرش این رمزارز رو آورده اند. گردآوری شده است.

bitcoin accepting trend
ادامه روند پذیرش بیت کوین: پذیرش بیت کوین درچندین شرکت تجاری دیگر

پارکینگ ها

به گزارش کوین ایران و به نقل از news.bitcoin ، شرکت Park Realty Co. Ltd که عموماً با نام QRpark شناخته شده و یک شرکت ارائه دهنده خدمات پارکینگ داری می باشد، هفته گذشته طی اطلاعیه ای از آغاز پذیرش پرداخت با بیت کوین خبر داد.

بر اساس گفته های این شرکت، این تصمیم (به عنوان یک خدمت رسانی به مشتریان) در راستای ارائه ی اولین سرویس اجاره محل پارکینگ با تبدیل آن از شکل ماهانه به اجاره موقتی می باشد. مالک پارکینگ تنها لازم است که یک نشانه قابل مشاهده در محل را به منظور اعلان اشتراک گذاری محل پارک تنظیم کند. بر اساس اطلاعیه های این شرکت، میهمانان استفاده کننده از محوطه پارکینگ، در هنگام استفاده، مدت زمان مد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق نرم افزار QRpark به پرداخت هزینه های آن اقدام می نمایند.

این شرکت با پرداختن به جزئیات این طرح افزوده است: در مقایسه با روش سنتی پارکینگ سکه ای، مقدار سرمایه گذاری کمی لازم بوده و بنابراین قیمت ها نیز پایین می باشند.

بر اساس این اطلاعیه، شرکت QRpark معتقد است که این سیستم، به کاهش تعداد ماهانه فضا های خالی مانده در پارکینگ ها کمک خواهد کرد. همچنین انتظار می رود که در طول سال جاری، در حدود ۴ هزار فضای خالی و ۱۰ هزار اجاره کننده از این سرویس استفاده کنند.

تیم QRpark عنوان می کند:

ما قصد داریم خدمات پرداخت بیت کوین را معرفی کنیم و انتظار داریم که این افزایش تسهیلات که از طریق فزونی راه های پرداخت ایجاد شده است، ما را به سوی کسب مشتری های جدید سوق دهد.

فروشگاه های لوازم الکتریکی و پذیرش بیت کوین

شرکت Fujiden اخیراً پذیرش پرداخت بیت کوین را در یکی از فروشگاه های خود به نام مرکز خرید لوازم الکتریکی Yawata در ژاپن آغاز کرده است. این خدمات از طریق صرافی Bitflyer به عنوان بزرگ ترین صرافی رمزارزی از لحاظ حجم ژاپن انجام می شود. این شرکت در حال حاضر دارای ۱۱ فروشگاه در ژاپن است که اکثر آنها در شهر های Kyoto و Osaka می باشند. همچنین شعبه Yawata این شرکت نیز در شهر Kyoto دایر است.

این شرکت توضیح داد:

پرداخت نقدی برای خرید وسایلی نظیر لوازم الکتریکی ساختمان، سیم های جریان برق، و… که در بخش های مختلف ساخت و ساز و یا تهویه هوا مورد استفاده قرار می گیرند، یک شاخصه اصلی به حساب می آید. همچنین تصریح می کند: در حالی که فروشگاه های این شرکت بر روی کارت های اعتباری تمرکز دارند، ما با معرفی روش پرداخت بیت کوین به دنبال راحتی  بیشتری برای مشتری هایمان هستیم.

دوره های آنلاین

 Kiramex  اخیراً اعلام کرده است که برای دوره های آنلاین مدرسه خود با نام Techacademy، پرداخت با بیت کوین را می پذیرد. این مرکز با اشاره به این نکته که مشتریان آنها می توانند از فروشگاه های Bitwise صرافی Bitflyer برای پرداخت شهریه تمام دوره های آنلاین ارائه شده در نرم افزار boot camp استفاده کنند، عنوان می نماید:

Techacademy از تکنولوژی های جدید و بازار ها نیاز های کاربران را پاسخ می دهد. به عنوان مثال از ماه فوریه سال جاری ارائه دوره های بلاکچین را آغاز نموده است. درحال حاضر روش پرداخت بیت کوین نیز یکی از این تلاش ها محسوب می شود.

هتل El Tiburon اسپانیا و پذیرش بیت کوین

El Tiburón یک هتل کوچک واقع در ساحل  La Carihuela کشور اسپانیا می باشد. این هتل هفته گذشته اعلام کرد که اولین هتل بخش خود مختار اندلس خواهد بود که رمزارز ها را به عنوان یکی از شیوه های پرداخت هزینه قبول می کند. این هتل در این رابطه، به طور خاص نام چهار رمزارز اصلی بیت کوین، اتریوم، لایتکوین و بیت کوین کش را ذکر کرده است. این هتل برای پذیرش پرداخت های رمزارزی با صرافی Coinbase همکاری خواهد داشت.

این هتل عنوان کرده است:

با توجه به پیشرفت بزرگ اخیر که توسط بیت کوین، اتریوم، dash و … به وجود آمده است، ما با کاربرد تکنولوژی برای مشتریان خود امکان استفاده از آخرین دستاورد های رایج دیجیتالی را فراهم می کنیم. ما تصمیم گرفته ایم که مشتریان ما بتوانند با این تکنولوژی نوین هزینه خدمات ما را پرداخت کنند.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source & image

https://coiniran.com/?p=20847
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x