ایستگاه خبر

اولین محصول پلتفرم Biotron چیست؟

پلتفرم تجزیه و تحلیل داده های Biotron با به کارگیری یک استراژی مارکتینگ هوشمندانه، حتی قبل از این که کاربران این پلتفرم اطلاعات خود را از طریق اپلیکیشن موبایل و ابزار های این شرکت به اشتراک بگذارند، مزایای بسیاری را برای آنها در نظر گرفته است.

این محصول Biotron از هوش مصنوعی در جهت شناسایی موقعیت مکانی مشتری ها و تجزیه و تحلیل عادت های خرید آنها استفاده کرده و این اطلاعات را در اختیار برند های مختلف قرار می دهد. در ازای این اطلاعات ارزشمند، کاربران قبل از این که حتی به این پلتفرم بپیوندند نیز، بخشی از درآمد حاصله از اطلاعات خود را دریافت می کنند. به عبارت دیگر پیش از این که کاربران اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند، به آنها مقداری توکن BTRN تعلق می گیرد.

برای دریافت و برداشت توکن BTRN نیز کافی است تا اپلیکیشن موبایل Biotron را دانلود کرده و اشتراک گذاری اطلاعات خود را شروع کنند.

نخستین محصول Biotron، اپلیکیشن موبایل و نقش توکن BTRN

نخستین محصول بیوترون (Biotron) چیست و توکن BTRN چه نقشی دارد؟
Biotron.io

به گزارش کوین ایران و به نقل از آقای Pavol Magic، مدیر عامل Biotron : “مسئله ای که شرکت ما نیز مانند بسیاری از شرکت های نوپای دیگر با آن مواجه است، مسئله مرغ و تخم مرغ است.  بدون جذب کاربران به پلتفرم خود، نمی توانیم برای مشتریان خود گزارش های اطلاعاتی تهیه کرده و کسب درآمد کنیم. از طرفی بدون درآمد نیز نمی توانیم کاربران را جذب اکوسیستم خود کنیم.

از این رو تصمیم گرفتیم تا ابتدا بخشی از اطلاعات جمع آوری شده توسط سرویس های دیگر را استفاده کرده و پس از کسب درآمد از آنها و برگرداندن سرمایه به سرویس هایی که از اطلاعاتشان استفاده کرده بودیم، درآمد باقی مانده را بین کاربران خود تقسیم نماییم. وقتی کاربران جدید، اپلیکیشن موبایل ما را دانلود کرده و اشتراک گذاری اطلاعات خود را شروع کنند، می توانند توکن های BTRN جایزه خود را از آن اپلیکیشن برداشت کنند.”

جمع آوری و استفاده بهینه از داده ها

داده های مجاز جمع آوری شده، از قبیل مکان های مورد علاقه و اطلاعات عبور و مرور کاربران، برای ایجاد پروفایل های کاربری، مخاطبان و بازدید کننده های متناسب آنها استفاده می شود. مجموع تمامی این اطلاعات برای ساخت گزارش های هوشمند برای برند های مختلف استفاده می شود.

برند ها می توانند این اطلاعات را بر مبنای مشتریان، عملکرد زنجیره فروش خود و بهترین مکان های احتمالی بازگشایی فروشگاه های جدید استفاده نمایند. به وسیله این اطلاعات، مخاطبان تبلیغاتی می توانند با دقت تمام، مشتریان خاصی را در تبلیغات آنلاین خود هدف بگیرند.

درآمد های حاصل از فروش این گزارش های هوشمند به کاربرانی که در جمع آوری اطلاعات سهیم بوده اند اهدا می شود (حتی کاربرانی که این اپلیکیشن را نصب نکرده اند). کاربران قادر هستند انتخاب کنند که چه اطلاعاتی از انها در این اپلیکیشن جمع آوری شده و استفاده شود. درجه شفافیت و حریم خصوصی کاملا توسط خود کاربر تعیین می شود.

علاوه بر این Biotron از روش های استاندارد حفظ حریم خصوصی کاربران و تلاش برای ناشناس نمودن اطلاعات آنها نیز استفاده می کند.

اپلیکیشن موبایل Biotron

نخستین محصول بیوترون (Biotron) چیست و توکن BTRN چه نقشی دارد؟
Biotron.io

اپلیکیشن موبایل Biotron به کاربران خود اجازه می دهد تا پایه ای ترین اطلاعات مورد نیاز ( از جمله آمار نفوس) را در اختیار برنامه قرار دهند. از این اطلاعات در جهت بهبود الگوریتم هایی استفاده می شود که برای ایجاد پروفایل کاربری و مخاطبین استفاده می شود.

در نتیجه کیفیت تجزیه و تحلیل ها و گزارش های اطلاعاتی در گذر زمان ارتقاء یافته، درآمد بیشتری از آنها حاصل شده، و سهم بالا تری نصیب کاربران می شود. جدا از درآمد های کسب شده توسط خود این پلتفرم، BIOTRON تعدادی توکن BTRN توزیع نشده را نیز به عنوان عنصری مشوق برای جذب کاربران جدید و تشویق آنها به اشتراک بیشتر اطلاعات استفاده می کند.

پس از عملی شدن پروژه جمع آوری اطلاعات مکانی Biotron، پروژه های دیگری نیز برای پوشش نیاز های حوزه های دیگر به زودی عرضه خواهند شد. اولین آنها پروژه ای برای تجزیه و تحلیل اطلاعات پزشکی و سلامت افراد با همکاری یکی از پیشرو ترین پلتفرم های آنلاین حوزه سلامت، یعنی سایت Diagnose.me است. هدف بعدی عرضه سیستمی برای حل مشکل ترافیک های سنگین است.

BTRN یعنی درآمد

این راه حل ساده یک محصول برد- برد است. کاربران این پلتفرم خود انتخاب می کنند که چه بخشی از اطلاعات آنها به اشتراک گذاشته شده و چگونه از آنها استفاده شود. علاوه بر این در ازای استفاده از اطلاعات شخصی، درآمدی در قالب توکن های BTRN دریافت می کنند.

مشتری های خریدار این اطلاعات نیز گزارش هایی از اطلاعات مکانی کاربران را با کیفیتی بی سابقه و قیمتی بسیار ارزان تر از جا های دیگر دریافت می کنند. Biotron برای رسیدن به اهداف خود از پیشرفته ترین و نوآوارنه ترین تکنولوژی ها استفاده می کند تا با شفافیت کامل و اعتماد سازی برای کاربران خود، این صنعت لکه دار را دوباره رونق ببخشد.

https://coiniran.com/biotron-project/

https://coiniran.com/?p=19584
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساناز
ساناز
5 سال قبل

سلام
این اپلیکیشن رو چطور میشه دانلود کرد؟ روی چه گوشی هایی قابل استفاده ست؟

دکمه بازگشت به بالا
1
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x