ایستگاه خبر

رویداد پیش فروش اولیه توکن BIOTRON.IO

در این قسمت به اطلاعاتی در مورد پروژه Biotron، توکن آن (BTRN) و نیز رویداد عرضه توکن آن، می پردازیم.

پیش فروش اولیه و عمومی توکن های Biotron.io (به واحد BTRN) از ساعت ۱۸:۳۰ تاریخ  ۲۰ مارس ۲۰۱۸ (به وقت تهران) شروع می شود و به مدت ۹ شبانه روز، تا تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۸ (باز هم تا ساعت ۱۸:۳۰) ادامه خواهد داشت. هدف از این ICO، تغذیه مالی پروژه  Biotron.io است. توزیع توکن های خریداری شده در این ICO از تاریخ ۲ آپریل شروع می شود.

biotron.io : توضحیات پیرامون رویداد پیش فروش اولیه توکن پروژه (BTRN)
Image source: https://biotron.io

 BIOTRON چیست؟

 هدف پروژه Biotron.io، جمع آوری و درآمدزایی از اطلاعات شخصی کاربران، با اجازه آن ها است. روند کاری این پروژه به این صورت است که اطلاعات شما تنها در مقیاس کلان در اختیار اطلاعات آماری مختلف قرار می گیرند. ولی اگر موسسه ای بخواهد از جزئیات اطلاعات شما مطلع شود، نه تنها ابتدا باید از شما اجازه کسب شود، بلکه درآمد حاصل از فروش اطلاعات نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

برای دستیابی به این هدف، Biotron.io توکن اختصاصی خود به نام BTRN را طراحی کرده است. این توکن داد و ستد اطلاعات را بین تامین کنندگان اطلاعات و مشتری ها میسر می سازد. برای استفاده از سرویس های آماری، خریداری اطلاعات از تامین کنندگان و هر تبادل دیگری در شبکه Biotron.io، استفاده از توکن های BTRN تنها گزینه شماست.

در طول دوره پیش فروش، توکن های BTRN با پروتکل ERC-20 و بر روی شبکه اتریوم ایجاد می شوند. ولی به محض اتمام این دوره و به جریان افتادن بلاکچین اختصاصی Biotron، BTRN ها از قالب توکن های ERC-20 خارج شده و ماهیت اصلی خود رادر بلاکچین اختصاصی Biotron کسب می کنند.

رویداد TGE

biotron.io : توضحیات پیرامون رویداد پیش فروش اولیه توکن پروژه (BTRN)
Image source: https://biotron.io

رویداد پیش فروش عمومی این ICO، ۹ روز طول می کشد و هر روز یک راند، با قیمت های مختص به خود است. به عبارت دیگر توکن های BTRN در ۹ راند با قیمت های مختلف عرضه می شوند. به طور مثال در روز اول فروش (راند اول)، قیمت هر توکن BTRN، ۰.۱۰ یورو خواهد بود ولی در راند بعدی (روز بعدی) قیمت آن ۰.۰۱ یورو افزایش پیدا می کند. به همین دلیل قیمت BTRN در روز آخر فروش (راند آخر)، ۰.۱۸ یورو خواهد بود.

نسبت قیمت توکن های BTRN با یورو، هر ۲۴ ساعت یک بار تغییر می کند و قیمت جدید قبل از شروع راند بعدی اعلام می شود. مرجع پیگری این قیمت ها و نحوه دقیق محاسبه قیمت ها نیز پیش از شروع دوره پیش فروش اعلام می شود.

پیش از آغاز  رویداد پیش فروش عمومی توکن ها، پیش فروش خصوصی توکن های BTRN در تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۸ آغاز شد که تا تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۱۸ ادامه دارد. حداقل میزان سرمایه گذاری در این پیش فروش خصوصی مبلغ ۲۰۰ اتریوم (۲۰ ETH) می باشد.

توکن های خریداری شده در دوره پیش فروش خصوصی ، در راند اول پیش فروش عمومی این ICO محاسبه شده و بین سرمایه گذاران توزیع می شود.

پاداش مخصوص توکن های خریداری شده در پیش فروش خصوصی، از یک صندوق جداگانه که به منظور ذخیره توکن های خصوصی در نظر گرفته شده است، پرداخت می شود. توکن های به فروش رفته در دوره پیش فروش خصوصی، تنها شامل ۱۰% از کل توکن های BTRN می شود.

تمام توکن هایی که در رویداد یپش فروش خصوصی و عمومی این ICO به عنوان توکن های پاداش در نظر گرفته شده اند، در صورتی که توزیع نشوند به استخر توکن های “در مالکیت کاربران” منتقل می شوند.

شناسایی مشارکت کنندگان ICO، تنها با آدرس کیف پول اتریم آن ها انجام می شود و توکن های BTRN نیز به همان آدرس ها فرستاده می شوند. برای خرید توکن های BTRN باید به آدرس کیف پول رمزارز های مختلفی که BIOTRON قبل از شروع ICO، در سایت خود قرار می دهد، رمزارز های خود را واریز کنید.

در راستای شناسایی مشتریان و جلوگیری از جرایمی چون پول شویی، ممکن است اطلاعاتی جزئی از سوابق مالی شما نیز پرسیده شود.

اطلاعات پروژه biotron.io و توکن BTRN به طور مختصر

نقش توکن ها: میسرسازی تبادل اطلاعات بین مشتریان و تامین کننده اطلاعات

نماد تجاری توکن ها: BTRN

سقف موجودی توکن ها: ۱ میلیارد توکن ( بعد از این مقدار، هیچ توکن جدیدی تولید نخواهد شد)

حجم توکن ها در دوره پیش فروش: ۳۵۰ میلیون توکن (۳۵% کل توکن ها به صورت پیش فروش عرضه می شوند)

قیمت توکن ها در دوره پیش فروش:  هر BTRN معادل است با ۰.۱ یورو (در راند اول)

بازه زمانی رویداد پیش فروش عمومی توکن ها: از ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت تهران) تاریخ  ۲۰ مارس ۲۰۱۸ تا ۲۹ مارس ۲۰۱۸ (باز هم تا ساعت ۱۸:۳۰)

رمزارز های قابل سرمایه گذاری: برای سرمایه گذاری در این پیش  فروش می توانید از بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و رمزارز های دیگری چون EOS, OMG, BAT, SPHTX استفاده کنید.

آغاز توزیع توکن های پیش فروش شده: ۲ آوریل ۲۰۱۸ (در عرض ۴۸ ساعت توکن ها توزیع می شوند.)

 

نمودار توزیع توکن ها

biotron.io : توضحیات پیرامون رویداد پیش فروش اولیه توکن پروژه (BTRN)
Image source: https://biotron.io

خلاصه مراحل ICO

  • ۳۵% از توکن های BTRN در دوره پیش فروش توزیع می شود.
  • ۱۰ از توکن ها به عنوان پاداش دوره پیش فروش خصوصی، اختصاص داده شده اند.
  • ۱۰% از کل توکن ها به منظور تامین کارمزد تایید تراکنش ها در شبکه بلاکچین اختصاصی BIOTRON رزرو شده اند.
  • ۲۵٪ از توکن های BTRN به جذب کاربران، توسعه کسب و کار و گسترش بازار اختصاص داده می شود.
  • ۱۵% از کل توکن های BTRN صرف هزینه های دوره پیش فروش می شود. هزینه هایی چون مزد آژانس های تبلیغاتی، هزینه مشاورین، توسعه دهندگان و کلیه افراد و نهاد های دخیل در دوره پیش فروش. این مبلغ تا حدود ۱ سال به صورت انحصاری نزد BIOTRON باقی می ماند.
  • ۵% از توکن ها نیز تا دو سال به عنوان رزرو نزد io باقی می ماند، تا هزینه های توسعه این پلتفرم تامین شود.
https://coiniran.com/?p=18840
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهران
مهران
6 سال قبل

با سلام
ضمن تشکر از مقاله خوب رویداد پیش فروش اولیه توکن BIOTRON نوشته آقای آرمان جنگ میری، چند پرسش داشتم:
۱- امکان درج منبع مقاله در پانوشت وجود دارد ؟
۲- با توجه به محدودیت منابع خوب سایتهای اطلاع رسانی فارسی، امکان معرفی منابع معتبر خارجی در حوزه ICO ( برای نمونه در قالب یک مقاله ) وجود دارد ؟
۳- با توجه به ناشناخته تر بودن ICO ها نسبت به ارزهای رایج بازار، امکان معرفی روشهای خرید گوناگون ، ارزیابی ریسک و تحلیل و خطراتی که بخاطر تحریم ممکن است در برخی ICO ها برای ایرانیان پیش بیاید، در یک مقاله وجود دارد ؟
با سپاس

دکمه بازگشت به بالا
1
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x