ایستگاه خبر

تثبیت حکمرانی بایننس بر بازار رمز ارز ها با حجم مبادلات ماهانه ۴۲.۱ میلیارد دلاری

CryptoComp، ارائه‌دهنده داده‌های دارایی‌های دیجیتال، یک راهنما از صرافی‌های رمز ارز با هدف رتبه‌بندی آنها راه‌اندازی کرده و در گزارش اخیرش رتبه‌بندی حجم معاملات را در دسته‌بندی‌های مختلف منتشر کرده است.

طبق این گزارش، بایننس (Binance)، با میانگین حجم ماهانه ۱.۶ میلیارد دلار، حجم تجمعی ماهانه ۴۲.۱ میلیارد دلار و رشد ۱۲.۷٪ نسبت به ماه می بزرگترین صرافی رمز ارز و در صدر لیست «متوسط حجم روزانه مبادلات رمز ارز به رمز ارز» قرار گرفته است. ۱۸۵ رمز ارز و ۵۸۴ جفت معاملاتی در بایننس لیست شده‌اند.

bin

صرافی چینی ZB با ۷۳ رمز ارز لیست شده و حجم متوسط ماهانه  ۱.۳ میلیارد دلار، حجم تجمعی ۳۹.۳ میلیارد دلار و ۸.۴٪ رشد نسبت به ماه می در رده دوم و صرافی سنگاپوری CoinBene با حجم متوسط ماهانه ۱.۲ میلیارد دلار، حجم تجمعی ماهانه ۳۸ میلیارد دلار و ۳.۹٪ رشد نسبت به ماه می در رده ی سوم لیست بزرگ‌ترین صرافی‌ها قرار گرفته‌اند.

همچنین رتبه بندی «متوسط حجم روزانه مبادلات فیات به رمز ارز» به شرح ذیل منتشر شده است.

fiat

با وجود هک، صرافی رمز ارز کره‌ای Bithumb با میانگین حجم روزانه ۴۶۳.۵ میلیون دلار، حجم تجمعی ماهانه ۱۳.۹ میلیارد دلار و ۳۷٪ سقوط نسبت به ماه می در صدر این جدول قرار دارد. همچنین، صرافی Coinbase با میانگین حجم روزانه ۴۲۴.۱ میلیون دلار، حجم تجمعی ماهانه ۱۲ میلیارد دلار با رشد ۱۷.۴٪ نسبت به ماه می در رده ی دوم و صرافی P2PB2B با ۲۲.۹٪ افت حجم ماهانه نسبت به ماه می در رده سوم ایستاده‌اند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=31139
دکمه بازگشت به بالا