ایستگاه خبر

امارات مقصد موردعلاقه صرافی‌های رمز ارزی

بایننس، غول صرافی‌های رمز ارزی اخیراً مجوز نظارتی برای فعالیت در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی دریافت کرد که نشان‌دهنده گسترش مداوم این شرکت در منطقه است.

بایننس مجوز فعالیت در پایتخت امارات را دریافت کرد

طبق بیانیه مطبوعاتی بازار جهانی ابوظبی (ADGM)، بایننس تأییدیه اصولی مجوز خدمات مالی (FSP) را از سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی ADGM (FSRA) دریافت کرد. این تاییدیه به بایننس اجازه می‌دهد به عنوان یک واسطه-فروشنده در دارایی‌های مجازی در پایتخت امارات فعالیت کند.

مدیر عامل اداره ثبت بازار جهانی ابوظبی در این مورد گفت:

ما خوشحالیم که بایننس در ADGM یک تأییدیه اصولی دریافت کرده است و خوشحالیم که از آن‌ها حمایت می‌کنیم زیرا آن‌ها برای ایجاد جایگاه و حضور خود در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی تلاش می‌کنند. ADGM بزرگترین حوزه قضایی دارای مقررات مجازی در منطقه MENA است و مشارکت بایننس جنب و جوش و اعتماد فضای دارایی‌های مجازی، مبادلات جهانی و ارائه‌دهندگان خدمات را افزایش می‌دهد.

در سال ۲۰۱۸، ADGM اولین چارچوب نظارتی قوی ارز دیجیتال در جهان را ایجاد کرد. از آن زمان، این مرکز مالی بین‌المللی برای تبدیل شدن به مرکزی جهانی برای کسب‌وکارهای داخلی و بین‌المللی ارزهای دیجیتال تلاش کرده است.

پس از تکمیل درخواست مجوز AGDM FSRA، بایننس، از طریق شرکت تابعه خود بایننس (AD) Limited، می‌تواند خدماتی را به مشتریان در سراسر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) ارائه دهد.

تبدیل شدن امارات متحده عربی به یک مقصد محبوب برای شرکت‌های بزرگ رمز ارزی نشان دهنده گسترش مداوم بایننس در خاورمیانه است. همانطور که قبلاً توسط crypto.news گزارش شده بود، این غول صرافی‌های رمز ارزی مجوز ارائه خدمات در دبی را هم دریافت کرده بود.

با این مجوز، بایننس مجاز خواهد بود محصولات و خدمات مبادله‌ای محدودی را به ارائه‌دهندگان خدمات مالی ارائه دهد. همچنین، پلتفرم صرافی تحت نظارت سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA)، یک آژانس نظارتی که در اوایل ماه مارس در دبی ایجاد شد، فعالیت خواهد کرد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس پیشتر گفته بود:

فکر می‌کنم دبی در آینده‌ای پایگاه دلخواهی برای من خواهد بود، اما اینطور نیست که بگویم ۱۰۰ درصد وقتم را در دبی سپری خواهم کرد.

بایننس قبل از دریافت مجوز دبی، مجوز ارائه‌دهنده خدمات رمز ارزی را از بانک مرکزی بحرین گرفته بود که به این شرکت اجازه می‌داد خدمات ارزهای دیجیتال مانند تجارت، نگهداری و مدیریت پورتفولیو را به مشتریان این کشور جزیره‌ای ارائه دهد.

امارات متحده عربی همچنین شاهد علاقه صرافی‌های رمز ارزی بزرگ مانندFTX، Crypto.com و Bybit بوده است. FTX Europe مجوز عملیاتی را از مقامات نظارتی دبی دریافت و اعلام کرد که قصد دارد یک دفتر منطقه‌ای در دبی ایجاد کند.

Crypto.com نیز در اواخر ماه مارس اطلاعیه مشابهی را منتشر کرد. صرافی ByBit هم از برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی دفتر مرکزی جدید جهانی خود در دبی پس از دریافت تأییدیه اصولی برای فعالیت در امارت خبر داد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌دبهترین صرافی رمز ارز ایرانی کدام است؟ مقایسه

 

Source

https://coiniran.com/?p=50613
دکمه بازگشت به بالا