ایستگاه خبر

پلتفرم جدید صرافی بایننس برای فارمینگ رمزارز

صرافی بایننس با راه‌اندازی یک پلتفرم جدید برای فارمینگ رمزارز در حال تقویت ارائه خدمات غیرمتمرکز مالی (DeFi)  است که به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌های جدید را به طور ایمن پرورش دهند و پاداش‌ بگیرند.

این پلتفرم که روز یکشنبه معرفی شد، Launchpool نام دارد و اولین پروژه میزبان آن پروتکل بلا (BEL) است. صرافی بایننس به تفصیل بیان کرده است که کاربران می‌توانند از ۹ سپتامبر توکن‌های BNB ،BUSD یا ARPA را در سه استخر جداگانه برای بهره‌برداری از توکن‌های BEL به مدت بیش از ۳۰ روز در اختیار داشته باشند.

بایننس ادامه داد: «مانده BNB ،BUSD و ARPA برای هر روز ۳۰ ساعت پس از شروع دوره جمع‌آوری ثبت می‌شود تا میانگین روزانه سهام برای هر روز به دست آید. پاداش اختصاص داده شده به هر استخر هر روز به طور مساوی در مدت ۳۰ روز تقسیم می‌شود.»

پروتکل Bella یک گردآورنده DeFi ارائه می‌دهد و هدف آن این است که خدمات خود را کاربرپسند کند و همچنین یک سیستم مدیریت دارایی با هزینه‌های معاملاتی بسیار پایین ارائه دهد. این پروژه اخیراً ۴ میلیون دلار در مرحله تأمین بودجه جمع‌آوری کرده و توسط Alphabit ،Consensus Labs و Force Partners و دیگران پشتیبانی می‌شود.
همراه با افزودن کریپتوی BEL به پلتفرم فارمینگ رمزارز ، Binance همچنین در ۱۶ سپتامبر ساعت ۶ صبح (UTC) این توکن را در صرافی خود هم در برابر بیت کوین، Binance Coin ،BUSD و Tether قرار می‌دهد.

مبادلات متمرکز در DeFi دو برابر می‌شوند
همانطور که اکوسیستم DeFi در حال رونق است، پلتفرم‌های متمرکز در حال گسترش خدمات خود هستند تا بر هیجانات غلبه کنند. مدیرعامل بایننس، Changpeng Zhao اخیراً خطرات مرتبط با رمزارزهای DeFi را پذیرفته است، اما به اضطرار این صرافی برای لیست کردن آنها نیز اشاره کرده است.

«اگر سکه های جدید (مالی غیرمتمرکز) DeFi را لیست نکنیم، ترافیک و تمرکز به سمت صرافی‌های دیگر می رود و ما از میدان بیرون رانده می‌شویم. ما دسترسی را فراهم می‌کنیم، اما شما را مجبور به خرید نمی‌کنیم. همه سکه‌ها به ویژه DeFi در معرض ریسکهایی هستند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=41057
دکمه بازگشت به بالا