ایستگاه خبر

به حداکثر رسیدن سود کاربران بایننس با معرفی BNB Vault

صرافی رمزارز Binance امروز ویژگی جدیدی را در Binance Earn اعلام کرد. این ویژگی جدید که BNB Vault نامیده می‌شود، چندین محصول Binance را برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد کاربران Binance ترکیب می‌کند.

BNB Vault محصولی یکپارچه است که چندین محصول بایننس مثل Smart Chain (BSC)، (BSC) ،DeFi Staking ،Launchpool ، Savings و بسیاری از محصولات دیگر را از طریق یک رابط ترکیب می‌کند تا کار را برای کاربران را آسان و انعطاف‌پذیر کند.
این ویژگی تک عملکردی اکنون به جامعه BNB اجازه می‌دهد تا به همه موارد Binance Earn دسترسی پیدا کنند. در یک بیانیه مطبوعاتی رسمی، ذکر شده است که BNB Vault به کاربران اجازه می‌دهد تا بین ۵٪ تا ۱۰٪ سود سالانه‌ (APY) کسب کنند.
کاربران Binance اکنون می‌توانند با رفتن به صفحه BNB Vault در Binance Earn و با کلیک بر روی سهام از این ویژگی استفاده کنند. جزئیات تمام مزایای متصل به BNB Vault در آنجا ذکر شده است، از جمله توکن‌های Launchpool که از سهام BNB به دست آمده، درآمد حاصل از پیشنهاد سهام DeFi، مزایای مربوط به مشارکت در Smart Chain بایننس و جوایز محصولات Binance Flexible Savings. به گفته این شرکت، تخمین زده شده APY در Binance Vault حدود ۵ تا ۱۰ درصد است. BNB Vault بخشی از هدف بزرگ بایننس برای راه‌حل‌های غیرمتمرکز از طریق Binance Smart Chain است.

Binance اخیراً ویژگی‌های جدیدی را به کارت نقدی خود اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد رمزارزهای خود را به فیات تبدیل کنند و همچنین آنها را در بیش از ۶۰ میلیون مرکز خرید در سراسر جهان خرج کنند. علاوه بر این، Binance ویژگی “Daily Cashback” را در کارت خود معرفی کرد تا به طور روزانه پول نقد را در دسترس کاربران قرار دهد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41822
دکمه بازگشت به بالا