ایستگاه خبر

بایننس بار دیگر برای خرید شرکت Voyager اقدام می‌کند

Voyager Digital در جولای ۲۰۲۲ برای فصل ۱۱ ورشکستگی درخواست داد و کمتر از هشت هفته پیش FTX.US را برای خرید دارایی‌های خود به قیمت ۱.۴۲ میلیارد دلار انتخاب کرد. اما انفجار دومی در بازار کریپتو، این وام‌دهنده ورشکسته رمز ارز را بدون خریدار رها کرده است.

در همین راستا بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان از نظر حجم، بازوی آمریکایی بایننس بار دیگر آماده می‌شود تا در مزایده دارایی‌های شرکت وام‌دهنده رمز ارز  Voyager Digital شرکت کند.

وویجر دیجیتال در جولای ۲۰۲۲ وارد فرآیند تجدید ساختار داوطلبانه فصل ۱۱ شده بود. در آن زمان، استفان ارلیش، مدیر اجرایی وویجر، گفت:

سازماندهی مجدد جامع بهترین راه برای محافظت از دارایی‌ها در پل فرم و به حداکثر رساندن ارزش برای همه ذینفعان از جمله مشتریان است.

تا سپتامبر ۲۰۲۲، پس از یک فرآیند مزایده دو هفته‌ای، صرافی‌های رمز ارزی FTX و بایننس با بالاترین پیشنهاد برای تصاحب دارایی‌های Voyager Digital در عرصه حاضر شدند. در ۲۶ سپتامبر (۴ مهر)، شرکت Voyager Digital و کمیته رسمی وویجر از اعتباردهندگان بدون امنیت (UCC) اعلام کردند پیشنهاد بازوی آمریکایی صرافی رمز ارزی FTX  به مبلغ ۱.۴۲ میلیارد دلار بهترین و بالاترین پیشنهاد برای دارایی‌های آن است. اما زمانی که گروه FTX خود اعلام ورشکستگی کرد، وویجر روند مزایده را دوباره باز کرد و گفت که در حال گفتگوی فعال با خریداران جایگزین است.

وویجر گفت FTX US متقاضی سپرده‌‌ای ۵ میلیون دلاری و به صورت امانی برای اثبات حسن نیت است و با موفقیت وام‌هایی به ارزش ۶۵۰۰ BTC و ۵۰۰۰۰ ETH را از آلامدا بازخواهی کرده است. این شرکت گفت که هیچ وام قابل توجهی از هیچ وام گیرنده‌ای ندارد، اما در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی گروه FTX، موجودی تقریباً ۳ میلیون دلاری را در FTX حفظ کرده است.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای کاربران دارند (قسمت ششم)

 

Source

https://coiniran.com/?p=60461
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x