ایستگاه خبر

استفاده Axie Infinity از Ubisoft و بایننس برای پشتیبانی از زنجیره جانبی اتریومی

Axie Infinity که محبوب‌ترین بازی بر روی اتریوم است، از راه‌اندازی یک بلاک چین جدید بازی خبر داده است. این پروژه برای آغاز این راه‌اندازی بایننس و Ubisoft را به عنوان اعتبارسنج نود انتخاب کرده است تا از زنجیره جانبی اتریومی جدید پشتیبانی کنند.

این بلاک چین یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دوم است که با نام Ronin شناخته شده است و با تعداد معدود اعتبارسنج و بازده تراکنش بالا، تجربه بازی را در Axie Infinity بهبود خواهد بخشید. این راه‌حل نیز در بالای اتریوم ایجاد شده است. Axie Infinity ابراز داشته که تیم توسعه‌دهنده آن تنها پنج اعتبارسنج را برای این پروژه انتخاب کرده است.

Ubisoft، غول فرانسوی صنعت بازی، اولین اعتبارسنج در زنجیره جانبی اتریومی خواهد بود. Ubisoft خالق و انتشار‌دهنده بازی‌های معروفی مانند Assassin`s Creed، Far Cry و Just Dance است. علاوه بر Ubisoft، صرافی بزرگ بایننس، NonFungible.com، شرکت بازی Animoca Brands و سازمان سرمایه‌گذاری Sparq نیز در لیست اعتبارسنج‌ها هستند.

این شرکت‌ها نقش مهمی در آزمایش این بلاک چین جدید ایفا خواهند کرد و از جمله فعالیت‌های آنها می‌توان به اعتبارسنجی بلاک‌ها و به روز رسانی اوراکل‌های قیمت اشاره کرد. Axie Infinity قبل از بیرون دادن شبکه اصلی، برای چند ماهی به همراه اعتبارسنج‌ها به مدیریت شبکه آزمایشی Ronin خواهد پرداخت.

صنعت بازی و سرگرمی اینک افراد زیادی را در جهان به خود مشغول کرده است و طبیعتا بلاک چین می‌تواند نقش تاثیرگذار و تحول‌آفرینی در این صنعت داشته باشد. Axie Infinity یکی از نمود‌های بلاک چین در صنعت بازی و سرگرمی است. اینک افراد زیادی در جهان آرزو دارند که از بازی و سرگرمی خود کسب درآمد کنند و بلاک چین نیز به این مهم کمک خواهد کرد. نظر شما چیست؟ اقدامات Axie Infinity را برای پشتیبانی از زنجیره جانبی اتریومی جدید چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42769
دکمه بازگشت به بالا