ایستگاه خبر

آپدیت جدید Waves Malibuبا تمرکز بر DeFi پایدار

مطابق با اعلامیه ۷ سپتامبر، یک هفته پس از رای گیری، Waves Node 1.2 “Malibu” فعال شده است و با ویژگی‌های جدید مانند افزایش حداقل مدت زمان بلوک از ۵ به ۱۵ ثانیه، تیم توسعه تمرکز خود را بر روی DeFi پایدار و بین زنجیره‌ای گذاشته است.

Waves Node 1.2 Malibu: تلاقی امنیت و DeFi
DeFi کلمه جدیدی در محافل بلاکچین و رمزارز است. Waves با هدف ارائه مدل‌های مالی تراستلس در جایی که دارندگان آن با کنترل کامل در مرکز هستند، مانند اکثر سیستم‌ها تلاش می‌کند پروژه‌های باز مالی را به پروتکل خود جلب کند. ساشا ایوانف با اعتماد به نفس از هزینه‌های معامله کم، و تفاوت آن با اتریوم که کارمزد بالایی دارد یاد کرده است.

وی در توییتی که در تاریخ ۶ سپتامبر ارسال شد، گفت که ارتقاء مالیبو (Malibu) راه را برای طیف وسیعی از اپلیکیشن‌ها هموار می‌کند. نکته قابل توجه، و طبق به روزرسانی‌های قبلی، کاربران اکنون حداکثر تا دو توکن به عنوان پرداخت dApps برای فعالیت‌های جدید DeFi پیوست می‌کنند.

Waves #DeFi در وهله اول DeFi پایدار است.

– ساشا ایوانف (@ sasha35625) 5 سپتامبر ۲۰۲۰

در حال حاضر، او توسعه اولین مورد در استخرهای DeFi را تأیید کرد. از این طریق به‌راحتی می‌توان دریافت که Waves DeFi تمایل دارد مزایای منحصر به فرد مکانیک بلاکچین را بررسی کند، به این معنی که dApp های مالی راه اندازی شده در این پروتکل‌ها بسیار امن‌تر هستند.

قابل ذکر است، در بروزرسانی امروز Malibu، توابع تصادفی قابل تأیید (VRF) به الگوریتم اجماع LPoS آنها فعال شده است. VRF شبکه را ایمن می‌کند، زیرا با سخت کردن پیش‌بینی بلوک بعدی در برابر حملات مرتبط با آن مقاومت می‌کند.

همین منحصر به فرد بودن و شبه تصادفی بودن است که Waves را برای DeFi dApps که معمولاً قراردادهای هوشمندی‌اند که میلیون‌ها یا گاهی میلیون‌ها دلار کریپتو به آنها سپرده شده، مناسب‌تر می‌کند.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=41068
دکمه بازگشت به بالا