ایستگاه خبر

آیا به زودی می‌توان با رمز ارزها از App Store اپل خرید کرد؟

درخواست تجدیدنظر شرکت اپل برای به تأخیر انداختن حکم دادگاه فدرال منطقه مبنی بر پذیرش سایر اشکال پرداخت در App Store اپل توسط قاضی رد شده است. اپل اکنون سه ماه فرصت دارد تا از این حکم پیروی کند و امکان پرداخت‌های جایگزین از جمله پرداخت با رمز ارزها را فراهم کند.

طبق گزارش منتشر شده در ۲۴۷Wallst.com، اپل به این دلیل درخواست تجدید نظر کرده بود که کار انجام شده باعث «آسیب جبران‌ناپذیر» می‌شود. قاضی، ایوان گونزالس راجرز گفت:

چند ماه نخواستید، شش ماه نخواستید. شما برای مدت زمان محدودی درخواست نکردید. شما درخواست یک تأخیر طولانی‌مدت کردید که ممکن است سه، چهار، پنج سال طول بکشد.

قاضی همچنین اضافه کرد که ادعاهای اپل «اغراق آمیز» است و گفت:

به غیر از احتمال نیاز به زمان برای ایجاد دستورالعمل‌ها، اپل هیچ دلیل معتبری برای دادگاه ارائه نداده است که این حکم باعث خسران آن‌ها می‌شود.

اپل گفته است که درخواست تجدیدنظر خواهد کرد و به دنبال لغو تصمیم قاضی خواهد بود، و این شرکت همچنین معتقد است که «تا زمانی که همه درخواست‌های تجدیدنظر در این پرونده حل و فصل نشود، نیازی به اعمال تغییرات تجاری اضافی نیست.»

شرکت اپل در حال حاضر یک ماه فرصت دارد تا تغییرات لازم را در App Store اپل انجام دهد. با توجه به موارد ذکر شده در بالا، استراتژی تأخیر اپل نتیجه نداده است و دادگاه تجدید نظر بعید است که امتیازات بیشتری به آن‌ها بدهد.

در یادداشت دیگری، تیم کوک، مدیر عامل اپل، گفته است که شرکت او به فکر افزودن رمز ارزها به سیستم‌های Apple Pay خود است، اگرچه برنامه ای برای پذیرش رمز ارز به عنوان نوعی پرداخت برای محصولات و خدمات خود ندارد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۸ آبان): افزایش درآمد ماینرها

 

Source

https://coiniran.com/?p=48262
دکمه بازگشت به بالا