ایستگاه خبر

گسترش احساسات ضد طلا و احتمال صعود بیت کوین به ۵۰ هزار دلار!!

بنا به نظر یک تحلیلگر بلومبرگ، پایین رفتن اخیر بیت کوین از قله ۴۲ هزار دلار تا حدودی احساسات صعودی در مورد این رمز ارز را تحت تاثیر قرار داده است. مایک مک گلون (Mike McGlone) در این گزارش نوشت که پادشاه رمز ارز‌ها می‌تواند در روز‌های آینده ۵۰ هزار دلار را بزند. او به این نکته اشاره می‌کند که بیت کوین بعد از برگشت خود توانسته در دامنه ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار باقی بماند و ۳۰ هزار دلار سطح حمایتی قوی‌ای برای این رمز ارز بوده است. او معتقد است که سطح حمایتی ۳۰ هزار دلار سطحی است که بیت کوین از آنجا توانسته است بسیاری از سرمایه‌گذاران موسساتی را جذب کند. اینک این تحلیلگر سناریوی صعود بیت کوین به ۵۰ هزار دلار را محتمل می‌داند.

مک گلون ابراز داشته که شواهد زیادی نشان داده است که سرمایه‌گذاران موسساتی و صندوق‌ها از طلا به بیت کوین مهاجرت کرده‌اند. نرخ سود کم بانکی، افزایش بدهی‌ها در برابر تولید ناخالص داخلی و سیاست تسهیل کمی همگی باعث شده‌اند که قیمت بیت کوین تحت تاثیر قرار گیرد و بالا رود. با توجه به اینکه عرضه بیت کوین تنها محدود به ۲۱ میلیون کوین است، این رمز ارز افزایش برجسته‌ای را در تقاضا به عنوان یک دارایی ایمن تجربه کرده است.

در عین حال، سرمایه‌گذاران سنتی از ترس تورم به انتخاب طلا پرداختند که این فلز گرانبها نیز در سال ۲۰۲۰ توانست یک قله قیمتی را ثبت کند. مک گلون معتقد است که اینک سرمایه‌گذاران سنتی از طریق Grayscale می‌توانند در معرض بیت کوین قرار بگیرند و نیازی به تخصص در مورد نحوه خرید یا نگهداری این کوین نخواهند داشت. این در حالی است که سرمایه زیادی برای خرید بیت کوین وارد Grayscale شده است و در عین حال، صندوق‌های قابل معامله در بورس طلا برداشت‌های زیادی را تجربه کرده‌اند.

اینک نوسانات بیت کوین در حال پایین رفتن است و رده نوسانات این رمز ارز در حد چیز‌هایی مانند طلا یا بورس قرار می‌گیرد که این می‌تواند برای جذب سرمایه‌گذاران سنتی بسیار موثر باشد. مک گلون حتی معتقد است که نوسانات پادشاه رمز ارز‌ها در سال ۲۰۲۵ به حدی خواهد رسید که از نوسانات سهام و یا طلا کمتر خواهد بود و این باعث می‌شود که عده زیادی برای ذخیره ارزش به سمت بیت کوین جلب شوند. او معتقد است که این ویژگی به برتری‌های بیت کوین در برابر طلا اضافه خواهد کرد و احتمال صعود بیت کوین را در آینده بیشتر می‌کند. نظر شما چیست؟ چه اهداف قیمتی را برای بیت کوین در آینده متصور هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43547
دکمه بازگشت به بالا