ایستگاه خبر

شرکت هرمی مبتنی بر اتریوم Forsage همچنان سرمایه‌گذار جذب می‌کند

Forsage، شرکت هرمی مبتنی بر اتریوم علیرغم هشدارهای مقامات نظارتی، همچنان سرمایه گذار جذب می‌کند.

بر اساس گزارشی از BItcoin.com، علیرغم هشدارهای ناظران از این که این پروژه یک طرح هرمی است، Forsage موفق شده است در صنعت پررونق بازار غیرمتمرکز مالی اتریوم رونق بگیرد.

شرکت  Forsage  که در فیلیپین مستقر است برای اولین بار در فوریه سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد و توانست طی هفته گذشته بیش از ۲.۸ میلیون دلار اتریوم تولید کند. این پروتکل ادعا می‌کند با ثبت‌نام شرکت‌کنندگان بیشتر دارایی بیشتری کسب می‌کنید.

بیشتر بخوانید: روش های رایج کلاهبرداری (اسکم) در حوزه رمزارز و بلاکچین

طبق وب سایت پروژه، مشتریان می‌توانند با یک بار سرمایه‌گذاری به ارزش ۰.۰۵ ETH ثبت‌نام کنند و با دعوت کردن دیگران برای عضویت درآمد بیشتری کسب کنند. این شرکت هرمی مبتنی بر اتریوم از این عملیات به عنوان یک رابطه ساده یاد می‌کند و ادعا می‌کند مبتنی بر این اصل است که هرچه شرکای بیشتر باشند، سود بیشتری کسب می‌شود.

سرمایه‌گذاران بالقوه برای پیشرفت در مرحله اول چرخه ماتریس لازم است سه فرد دیگر را دعوت کنند.

این پروژه توجه کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین را به خود جلب کرده است. این کمیسیون هشدارهایی را درباره Forsgae منتشر کرده است. در این نسخه آمده است:

گذشته از نداشتن مجوزهای لازم، طرح جبران خسارت Forsage شبیه طرح Ponzi است، و مبالغ پرداختی به سرمایه گذاران با استفاده از سهم سرمایه‌گذاران جدید تأمین می‌شود.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=41121
دکمه بازگشت به بالا