ایستگاه خبر

تمام شعب پیتزا هات در ونزوئلا رمزارز می‌پذیرند

هم‌اکنون تمام شعب پیتزا هات (Pizza Hut) در ونزوئلا انواع رمزارزها از جمله بیت کوین را از طریق بستر پرداخت کریپتوبایر (Cryptobuyer) می‌پذیرند. پیتزا هات نیز به برگر کینگ (Burger King)، هتل اینترکانتیننتال (Intercontinental Hotel)، تراکی (Traki) و چندین مغازهٔ بزرگ دیگر در ونزوئلا که بیت کوین را قبول می‌کنند، پیوست.

Cryptobuyer روز جمعه اعلام کرد که تمام رستوران‌های پیتزا هات در ونزوئلا اکنون رمزارزها به ویژه بیت کوین را می‌پذیرند. این شرکت نوشت: «از امروز می‌توانید به هر یک از رستوران‌های پیتزا هات در ونزوئلا بروید و هزینهٔ سفارش‌تان را با رمزارز پرداخت کنید

این اطلاعیه اضافه می‌کند که از میان رمزارز‌های پذیرفته شده در پیتزا هات می‌توان به بیت کوین، اتریوم، دش، لایت کوین، بایننس کوین، DAI، تتر و توکن XPT که برای خود Cryptobuyer است اشاره کرد. همچنین اضافه می‌کند که رستوران‌های پیتزا هات در کاراکاس، ماراکای، ماراکایبو و بارکیزیمتو واقع شده‌اند.

در ماه ژوئن Cryptobuyer اعلام کرد که ونزوئلایی‌ها قادر به پرداخت هزینه کالاها و خدمات با رمزارزها در بیش از ۲۰هزار فروشگاه در سراسر کشور هستند. این کار از طریق ادغام Cyptobuyer Pay با پلت فرم Merchant Server شرکت مگاسافت Mega Soft امکان‌پذیر است. مگا سافت یک پردازندهٔ پرداخت بزرگ در ونزوئلاست که ماهانه به‌طور متوسط ۱۸ میلیون تراکنش پردازش می‌کند.

Source

https://coiniran.com/?p=42276
دکمه بازگشت به بالا