ALAX TGE : رویداد عرضه توکن های پروژه مبتنی بر بلاکچینِ الاکس
میثم رضایی | 2018.03.08

ALAX – پلتفرم طراحی شده برای گیمر های حرفه ای (gamers)

ALAX از موفقیت دیسنت DECENT برای راه اندازی یک پروژه خلاقانه بر پایه زنجیره بلاک ها و همچنین از تاثیر Dragonfly در نقش یک شرکت قوی در زمینه بازی های موبایل استفاده خواهد کرد تا بزرگترین بازار بازی های موبایل را ایجاد نماید. تعدادی از مشارکت های در نظر گرفته شده در روزهای آینده اعلام خواهند شد، که پلتفرم پیش نصب شده بر روی میلیون ها گوشی هوشمند، به ویژه در بازارهای صعودی جنوب آسیا و جنوب غربی آسیا را در دستور کار خود دارند.

مشتریان قادر خواهند بود به فروشگاه ALAX به وسیله یک برنامه کاربردی ساخته شده با استفاده از کتابخانه DECENT وصل شوند که امکان استفاده از قابلیت های بلاکچین را برای آنها فراهم می کند. در حالیکه ارائه دهندگان محتوا به ALAX Android SDK دسترسی خواهند داشت که طیف وسیعی از ویژگی ها مانند خرید برنامه ها، پاداش ها و موارد دیگر را در اختیار آنها قرار می دهد. از این رو، پایداری در تمامی برنامه های کاربردی با استفاده از ALAX تضمین شده است.

ALAX TGE : رویداد عرضه توکن های پروژه مبتنی بر بلاکچینِ الاکس

Source: ALAX.io

شروع رویداد ایجاد توکن ها (TGE) در تاریخ 17 آوریل 2018

شروع رویداد ایجاد توکن ها در طی یک ماه و نیم آینده برگزار می شود. یک رویداد تولید توکن (TGE) فرصتی است که طی آن شرکت کنندگان و پشتیبانان می توانند با شرکت در آن، علاقه خود را به پروژه نشان دهند. در طول TGE ، ALAX توکن های ALX را تولید خواهد کرد. سپس این توکن ها می توانند با توکن های ALA مبادله شوند، که در فروشگاه ALAX مورد استفاده قرار گیرند. این توکن ها از طریق تبادل داخلی و یا استفاده از شبکه نمایندگی فروش موجود و اپراتورهای تلفن همراه، به کاربران ارائه می شوند.

“TGE به عموم مردم اجازه می دهد تا توکن ALX را قبل از انتشار آن  در صرافی های بزرگ تهیه کنند که این امر بسیاری از پشتیبانان پروژه  را به طور مستقیم درگیر می کند.50% سرمایه جمع آوری شده به طور مستقیم صرف توسعه، بازاریابی و مدیریت مداوم پروژه و پلاتفرم کلی، برای یک سال پس از تولید اولیه می شود” – کالوین فنگ، یکی از بنیانگذاران ALAX.io

ساختار توکن

تعداد کل توکن ها 1،000،000،000 ALX تنظیم شده است (ALX توکن تولید شده در طول TGE است). ساختار Token به قسمت هایی تقسیم می شود که هر بخش به هدف خاصی را دنبال میکند. هیچ حداقلی برای شروع وجود ندارد، به این معنی که پروژه صرف نظر از میزان جذب شده، پیش می رود. حداکثر سرمایه جذب شده در TGE، 30،000 ETH تنظیم می شود که معادل 300،000،000 ALX است. در طول ALAX TGE انواع سکه ها و توکن ها از قبیلBTC ، ETH ، BCH ، LTC ، DCT ، SPHTX و دیگر مواردی که در آینده اعلام می شود برای مشارکت پذیرفته خواهد شد.

TGE به گونه ای تنظیم شده است که به مدت 6 روز به طول بینجامد؛ شروع در روز دوشنبه 17 آوریل 2018 در ساعت 10:30 به وقت گرینویچ و پایان در تاریخ 23 آوریل 2018 در ساعت 10:30 به وقت گرینویچ خواهد بود. این پروسه در دو دوره انجام می شود، دور اول تا زمانی که اولین 165،000،000 ALX تخصیص یابد با یک پاداش ویژه 10٪ برای اولین 150،000،000 ALX ادامه می یابد. برای دور دوم 135،000،000 ALX اختصاص یافته است.

ALAX TGE : رویداد عرضه توکن های پروژه مبتنی بر بلاکچینِ الاکس

توزیع توکن ها ظرف دو هفته پس از TGE انجام خواهد شد. توکن های استفاده نشده که در انتهای TGE باقی می مانند، به طور مشارکتی بین شرکت کنندگان موجود، به نسبت سهم  ALX آنها توزیع می شوند.

هیچ توکنی سوخته نخواهد شد. یکی دیگر از نکات مهم این است که 50٪ از توکن های ALX در TGE استفاده نمی شوند در 12 ماه آینده قفل شده باقی می مانند.

در white paper به صورت کامل موارد مصرف سرمایه جمع آوری شده در TGE ذکر شده است – 15٪ برای موارد خاص آینده اختصاص می یابد، 10٪ برای مشارکت و ادغام، 35٪ برای بازاریابی، جذب نیرو و گسترش جامعه، و نهایتا 40 ٪ برای توسعه و رشد پلتفرم ALAX باقی می ماند.

درباره ALAX

ALAX، يك پلتفرم مخصوص بازي بر روي تلفن هاي همراه كه بر پايه تكنولوژي زنجيره بلاك هاست, به گونه اي طراحي شده تا دنياي بازي ها را متحول كند. اين پروژه حاصل همكاري DECENT (شركت فعال در زمينه تكنولوژي زنجيره بلاك ها) وDragonfly (پلتفرم مخصوص بازي) است كه هدف آن ايجاد يك پلتفرم براي توليد كنندگان محتوا و بازي كنندگان حرفه ایست، كه مشترياني كه دسترسي به سرويس هاي بانكي در بازار هاي نو ظهور نيز ندارند از اين دسته اند.

بیشتر بخوانید: درباره توکن های ALAX