ایستگاه خبر

باشگاه AC Milan برای عرضه‌ی نخستین NFT خود با صرافی BitMEX مشارکت خواهد کرد

باشگاه فوتبال AC Milan برای صدور و عرضه‌ی نخستین NFT خود اقدام به‌همکاری با صرافی BitMEX نموده است. درآمد حاصله از فروش این توکن غیرقابل تعویض (NFT) که به‌تعداد محدودی ایجاد شده، قرار است به حمایت از سازمان غیرانتفاعی «Fondazione Milan» اختصاص یابد. این جدیدترین اقدام باشگاه باقدمت AC Milan برای افزایش سطح تعامل با جامعه‌ی هواداران عظیم ۵۰۰ میلیونی خود درجهان است.

نخستین سرمایه‌گذاری AC Milan در NFTها

براساس بیانیه‌ی رسمی، این NFT قرار است با همکاری BitMEX و FanSea توسعه یافته و عرضه شود. NFT مذکور یک نسخه‌ی محدود سه‌بعدی از پیراهن این باشگاه است که برای حمایت از موسسات خیریه‌ی جهانی و همچنین پناه‌جویان به‌فروش خواهد رسید.

پلتفرم FanSea به‌کمک فناوری‌های تجدیدپذیر مسئولیت توسعه‌ی این توکن غیرقابل تعویض را برعهده داشته است. تعداد این توکن‌ها محدود بوده و تنها ۷۵۸۱۷ عدد از آنها وجود خواهد داشت و علاقمندان می‌توانند از تاریخ ۱۴ آوریل نسبت به‌خرید آنها اقدام کنند. نسخه‌ی سه‌بعدی این توکن‌ها طی هفته‌های آتی در اپلیکیشن رسمی آن قابل دسترسی خواهد بود.

این NFT عکس یک پیراهن پاره‌شده‌ی AC Milan است که توسط یک پسر سودانی پوشیده شده است. این پیراهن توسط Jan Grarup، عکاس دانمارکی، در سفری به سودان جنوبی جهت تهیه مستندی درخصوص تبعات سیل در مناطق شرقی آفریقا کشف شده است. وی برای این پسر یک پیراهن جدید خریده و پیراهن پاره شده را به موزه‌ی Milan اهدا می‌کند.

اتحاد AC Milan و BitMEX

این باشگاه در تابستان پارسال با امضای قراردادی یکساله به‌نخستین تیمی بدل شد که به‌طور رسمی اسم این صرافی را بر آستین لباس‌های خود درج نمود. به‌موجب این قرارداد، تمام لباس‌های ورزشی این باشگاه دارای لوگوی این صرافی رمز ارز شد. صرافی BitMEX نیز شریک رسمی تبادل رمز ارز این باشگاه شده و به‌هواداران امکانات ویژه‌ی پرداختی-معاملاتی ارائه می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: امن‌ترین کیف پول های NFT در سال ۲۰۲۲

Source

https://coiniran.com/?p=50590
دکمه بازگشت به بالا