ایستگاه خبر

قانونگذاران ویرجینیای غربی لایحه بیتکوین و پولشویی را به اتمام رساندند

قانونگذاران در ایالت ویرجینیای غربی تکمیل لایحه ممنوعیت و غیرمجاز بودن استفاده از بیتکوین و دیگر ارزهای رمزنگاری برای پولشویی را به اتمام رساندند.

بنابر گزارشی در ماه فوریه، لایحه ویرجینیای غربی (House Bill 2585) اساسنامه ضد پولشویی این ایالت را بروز رسانی کرده و خصوصا توضیحی در رابطه با دیجی ارز ایجاد کرده که به عنوان “ابزار پولی” در این ایالت شناخته می شود.

تعریف ﻣﻨﺪﺭﺝ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ لایحه ﺑﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ:« ”Cryptocurrencyy” به معنای ارزهای دیجیتالی است که در آن از تکنیک های رمزنگاری برای تنظیم ﻣﯿﺰان تولید ارز و همچنین تایید جابجایی ارز استفاده می شود که مستقل از یک بانک مرکزی کار می کند.»
پرونده های عمومی نشان می‌دهد که این لایحه در آستانه تبدیل شدن به قانونی در دولت است. طبق گزارش LegiScan که یک ارائه دهنده خدمات اطلاعات قانونگذاری است، قانونگذاران این لایحه پس از یک دوره کنفرانس اطلاعات این لایحه را تکمیل کرده اند.
درابتدا این لایحه توسط مجلس با رأی ۷۸-۲۱ به تصویب رسید و با رای گیری اتفاق آرا در مجلس سنا یک ماه بعد به میزان ۰-۳۴ افزایش یافت.

این لایحه اکنون منوط به تصویب فرماندار این ایالت دموکرات، Jim Justice است، و یک روند قانونی بزرگتری را امروزه در ایالات متحده پیش رو دارد.
قانونگذاران دولت در تعدادی از ایالت ها از جمله آریزونا، نیوهمشایر و نوادا در ماه های اخیر تمرکز گسترده ای برلایحه بیتکوین یا بلاکچین داشته اند.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Images via coindesk , news.bitcoin.com

https://coiniran.com/?p=5995
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x