ایستگاه خبر

رکورد جدید، بیش از ۳۸ میلیون کیف پول بیت کوین با دارایی غیرصفر

بیت کوین در حال حاضر دوران پرتلاطمی را با اصلاح قابل توجهی در قیمت خود می‌گذراند. این دارایی رمز ارزی در روز دوشنبه تقریباً ۵ درصد کاهش قیمت داشت و به پایین ترین سطح خود در این ماه یعنی ۵۵۶۰۰ دلار رسید. در حالی که عملکرد قیمت آن در چند روز اخیر ناپایدار بوده است، فعالیت روی این شبکه‌ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به این ترتیب بیشترین تعداد کیف پول های فعال بیت‌ کوین در طول تاریخ رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرده است، اکنون در مجموع ۳۸.۷۶ میلیون آدرس بیت کوین اکنون موجودی غیر صفر دارند که بالاترین سطح ثبت شده در تاریخ این رمز ارز است. در مقابل، دارندگان بلندمدت ارزشمندترین دارایی رمز ارزی جهان، هزینه های خود را کاهش داده و با وجود نوسانات بازار شروع به افزودن به مقدار دارایی‌های خود کرده اند.

علاوه بر این، نسبت عرضه بیت کوین در صرافی‌ها به طور مداوم در حال کاهش است. نهنگ های BTC در تلاش برای ایجاد کمبود عرضه برای بالا بردن قیمت، این رمز ارز را به کیف پول های سرد خود منتقل می‌کنند.

با این حال تعداد آدرس‌های بیت‌کوین با موجودی غیر صفر به بالاترین حد خود یعنی ۳۸.۷۶ میلیون آدرس رسیده است. بالاترین سطح قبلی یعنی ۳۸.۷ میلیون، هفت ماه پیش در ۲۳ آوریل ثبت شد که با توجه به آمار جدید ۲۱۳ روز طول کشیده است تا رکوردش به طور کامل شکسته شود. گلاسنود در گزارش اخیر خود تاکید کرده است که در حالی که قیمت در زیر اوج‌های جدید باقی مانده و احساسات منفی پراکنده است، دارندگان بیت‌کوین به طور فعال در حال تطبیق سبد دارایی‌های خود با اطلاعات جدید بازار هستند.

فایننس مگنیت روز گذشته کاهش قابل توجهی در تسلط کلی بیت کوین بر بازار رمز ارزها را گزارش کرد. در حالی که این رمز ارز به زیر سطح قیمت ۵۶۰۰۰ دلار سقوط کرده است، ارزش کل بازار آن بالاتر از سطح یک تریلیون دلار باقی مانده است. بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل Santiment، آخرین تحلیل عرضه بیت کوین و دارایی‌های رمز ارزی خطر فروش عمده بیت کوین را منتفی دانسته است.

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته -۵.۵ درصد سقوط کرده است و بار دیگر در آستانه سقوط به زیر ۵۶ هزار دلار است. با وجود این، عرضه بیت کوین به دور شدن از مبادلات ادامه می‌دهد و ریسک فروش را کاهش می‌دهد. همچنین در این مبادلات حجم USDTبالا باقی می‌ماند که نشان‌دهنده قدرت خرید بالا است.

ارزش کل دارایی‌های رمز ارزی علیرغم آخرین اصلاحات بازار، روز سه‌شنبه به سطح ۲.۵ تریلیون دلار رسیده است.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=48457
دکمه بازگشت به بالا