ایستگاه خبر

جزئیات جدید از پلتفرم بلاک چینی تلگرام (TON) و رمزارز گرام

آژانس تحقیقاتی روسی Aton جزئیات جدیدی درمورد Telegram Open Network (TON) منتشر کرد. TON پلتفرم بلاک چینی طراحی شده توسط پیام رسان تلگرام است که قرار است پرداخت های درون پلتفرم را تسهیل نماید، از اپلیکیشن های غیرمتمرکز (DApps) پشتیبانی کند، خدمات کیف پول به کاربرانش ارائه دهد و … .

طبق وایت پیپر TON، این پلتفرم با استفاده از sharding نسبت به بلاک چین بیت کوین و اتریوم مقیاس پذیری بسیار بیشتری دارد و از لحاظ سرعت انجام تراکنش ها با ویزا و مسترکارت رقابت می کند.

همچنین، TON از یک روش مسیریابی فوری ابر مکعبی با هدف اطمینان از پردازش سریع بدون محدودیت اندازه تراکنش، استفاده می کند. علاوه بر این، بلاک چین تلگرام از سیستم اجماع به روش اثبات سهام (PoS)، سیستم چند بلاک چینی شامل یک masterchain و ۲۹۲ بلاک چین دیگر استفاده می کند که نشان دهنده ی وابستگی TON به استخراج کنندگان است. استخراج کنندگان با سپرده گذاری مقدار مشخصی رمزارز می توانند شروع به تایید تراکنش ها کنند.

رمزارز شبکه TON گرام (gram) نام دارد و طبق گزارش در ابتدا حدود ۵ میلیون عدد با نرخ رشد ۲٪ خواهد بود که یعنی طی ۳۵ سال تعداد گرام دو برابر خواهد شد.

2019 06 15 131859

Source & Image

https://coiniran.com/?p=30062
دکمه بازگشت به بالا