ایستگاه خبر

فروش ۲۹.۵ میلیون دلارXRP توسط بنیانگذار Ripple و تأثیرات آن

داده‌‌های به اشتراک گذاشته شده توسط لئونیداس هاجی لویزو نشان می‌دهد که جد مک کالب (Jed McCaleb)، بنیانگذار Ripple ، در تاریخ ۶ دسامبر ۲۹.۵ میلیون XRP را فروخته است.

بدون محدودیت فیات
مک کالب همراه با کریس لارسن OpenCoin را در سال ۲۰۱۲ تأسیس کردند. این شرکت بعداً به Ripple Labs تغییر نام یافت و به یکی از بلاکچین‌های شناخته‌شده تبدیل شد.

مک کالب پس از ترک شرکت مستقر در سانفرانسیسکو به دلیل روابط پیچیده با دیگر اعضای هیئت مدیره، Stellar را تأسیس کرد.

مک کالب ۹ میلیارد توکن XRP را در اختیاn داشت. در ماه مه ۲۰۱۴، او اعلام کرد قبل از توافق برای تحویل دادن اختیارات خود در شرکت، تصمیم دارد دارایی‌های خود را نقد کند

Ripple Labs بعداً از مک کالب به اتهام نقض مفاد قرارداد فوق شکایت کرد و سپس پس از یک جدال حقوقی که تقریباً یک سال به طول انجامید، در فوریه ۲۰۱۶ با او به توافق رسید.

|| بیشتر بخوانید: ‌Ripple : رمزارز این شرکت XRP است و نباید این توکن ریپل خوانده شود ||

توافق فوق به طور قابل توجهی امکان بیشتری در خصوص فروش دارایی‌ها به مک کالب ارائه داد که طی آن، دیگر محدودیتی از لحاظ حجم فروش دلاری دارایی‌ها وجود نداشت. در عوض، حجم فروش از بازار جهانی را‌ متأثر می‌شد.

پس از چهار سال تجدیدنظر در این توافقنامه McCaleb می‌تواند تا ۱.۵ درصد حجم معاملات جهانی XRP را از دارایی‌های خود بفروشد.

میلیاردها توکن آماده فروش
با این نرخ، طبق برآورد هاجیلویزو، مک کالب می‌تواند در مجموع ۲۰۷ میلیون XRP را در یک هفته بفروشد:

«گرچه در حجم XRP 10-14 روز پیش افزایش اساسی رخ داده است، اما این موضوع یک الی دو هفته بعد بر روی فروش توکن‌های مک کالب تاثیرگذار خواهد بود. این موضوع بدان معنا است که حج فروش وی بیش از توان بازار کنونی است.»

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، حجم معاملات XRP در اوایل ماه نوامبر در بالاترین سطح تاریخی خود قرار گرفت.

خبر بد برای جامعه XRP این است که بنیانگذار Ripple هنوز تقریباً ۳.۷ میلیارد توکن دیگر برای فروش دارد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42408
دکمه بازگشت به بالا