ایستگاه خبر

تغییر برند Antshares با معرفی NEO و اقتصاد هوشمند جدید

طی گردهمایی برپا شده در دفتر مرکزی مایکروسافت در Beijing که ۲۰۰ نفر مشارکت کننده داشت، اولین پلتفرم بلاکچین که بصورت متن باز در چین توسعه یافته به نام Antshres، از طراحی مجدد برند راه حل بلاکچینی خود خبر داد.

یکی از تحولات، تغییر نام و برند این پلتفرم به NEO بود که به یونانی معنی جدید و جوان و نویی می دهد. توسعه دهندگان همچنین از قدرت کد مربوط به قرارداد هوشمند پیشرفته خود خبر دادند که از تجارت غیرمتمرکز، هویت دیجیتالی و دیجیتالی کردن بسیاری دیگر از موارد پشتیبانی می کند. این برند سازی مجدد Antshares معرف یک مسیر جدید برای توسعه جامعه بلاکچین چین به حیاب می آید.

در حال حاضر دارندگان ANS می توانند بصورت خودکار در کیف پول های Antshares خود Antcoins یا همان ANC بسازند. این کوین بعنوان سوخت مورد نیاز پلتفرم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سمبل یا علامت دارایی ANS در فصل سوم سال ۲۰۱۷ به NEO تغییر خواهد یافت. در این میان، تیم NEO در حال کار بر روی کاربران و ظاهر کاربری جدید برای برند NEO هستند.

در زمان برگزاری گردهمایی یاد شده، ارائه ها و سخنرانی هایی از طرف مشارکت کنندگان حاضر، از جمله نمایندگان مایکروسافت، توسعه دهندگان پلتفرم NEO و بنیان گذاران پلتفرم های همکار صورت گرفت. در میان مشارکت کنندگان تعداد زیادی سرمایه گذار بالقوه، متخصصان صنعتی و طرفداران بلاکچین و همچنین فعالان اقتصادی و رسانه ای چین حضور داشتند.

ارائه کنندگان در این کنفرانس شامل افراد زیر می شوند:

Da Hongfei، موسس NEO

بعد از اعلام برند و استراتژی جدید NEO، آقای Hongfei درباره آینده فناوری بلاکچین که هر دارایی توسط قراردادهای هوشمند، قابل دیجیتالی شدن و قابل برنامه ریزی هستند توضیح داد. وی در رابطه با شفافیت و باز بودن داده ها به معرفی مفهوم “اقتصاد هوشمند” و سیستم قرارداد هوشمند جدید پرداخت و اعلام کرد که در حال ساختن یک پروتکل چند زنجیره ای برای همکاری است.

مهمترین اعلام های Da Hongfei در کنفرانس به عبارت زیر است:

NEO در حال همکاری با مقامات ارائه دهنده گواهی در چین است تا دارایی های دنیای واقعی را با استفاده از قراردادهای هوشمند ترسیم کند.

NEO یک ثبت اختراع جدید برای همگام سازی توزیع شده بر روی زنجیره ثبت کرده ایت.

همکاران استارت آپی NEO شامل شرکت هایی مثل Bancor, Agrello, Coindash, Nest Fund و Binanceمی شود و شرکت های بیشتری نیز در راه است.

Erik Zhang، توسعه دهنده مرکزی NEO

Erik در ارائه و سخنرانی خود درباره تحولات قراردادهای هوشمند با نام Smart Contracts 2.0 صحبت کرد و در رابطه با تفاوت های اصلی بین NEO و ٍEthereum سخن گفت. یکی از تفاوت های اصلی این دو پلتفرم رقیب در زبان های برنامه نویسی آن ها است. در اتریوم، توسعه دهندگان باید یاد بگیرند که چگونه با Solidity برنامه نویسی کنند. در NEO، برای راحتی توسعه دهندگان جهت نوشتن قراردادهای هوشمند، آن ها می توانند تقریبا با هر زبان برنامه نویسی از طریق یک کلمپایلر کار کنند. این زبان ها شامل Microsoft.net، Java، Kotlin، Go و Python می شود. با این کار، NEO امیدوار است که بتواند جامعه بزرگتری از توسعه دهندگان را به خود جلب کند. Zhang همچنین به توضیح مکانیک مربوط به ماشین مجازی NEO و موتور اجرایی آن پرداخت.

در زیر می توانید عکس ماشین مجازی NEO را ببینید

image13 e1500139921170

Tony Tao، مدیرعامل و موسس Nest Fund

بر اساس The DAO مربوط به Ethereum که یک صندوق سرمایه گذاری بلاکچینی ست، Tony Tao می خواهد یک مقاله (whitepaper) برای پروژه ای مشابه منتشر کند. این صندوق بهبودهایی در مشکلاتی که DAO با آن مواجه بود ایجاد می کند. این صندوق Nest Fund نام دارد و بر روی بلاکچین NEO ساخته شده.  با ارائه پاداشی بزرگ به هکری که بتواند اشکالات یا باگ های موجود در Nest را پیدا کند، این صندوق توسط یک نظرسنجی جهانی مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از آن توکن خود را برای سرمایه گذاری غیرمتمرکز منتشر می کند.

Srikanth Raju از توسعه دهندگان مایکروسافت

طبق گفته های آقای Raji، فناوری بلاکچین با جایگزین شدن با کسب و کارهای سنتی و واسطه ها در بسیاری از صنایع، ما را به دوره دیجیتالی جدید خواهد برد. او می گوید Onechain (شرکتی که NEO را پایه گذاری کرده است) یکی از ۵۰ استارت-آپ برتر چین است و او از این حرکت آن ها پشتیبانی می کند.

Han Feng، دانشگاه Tsinghua

پرورش نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه برتر چین، I-Center مربوط به دانشگاه Tsinghia، بر یکپارچه سازی منابع فناوری در مقیاس بزرگ تمرکز دارد. آقای Han Feng می گوید که سیستم های تجاری فعلی تاریخ گذشته و نا امن هستند و اینترنت آماده ارتقا یافتن به یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین است. با در نظر گرفتن اقتصادی غیرمتمرکز، بر پایه بلاکچین و کاملا خودکار، او بر این باور است که می توانیم منتظر یک انقلاب دیجیتالی در سال های آینده باشیم. این می تواند شامل ارزهای دیجیتالی، منابع ذخیره سازی غیرمتمرکز، کدهای امن قراردادهای هوشمند، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و بسیاری از نوآوری های دیگر بشود.

Chen Cheng Qiang، مدیرعامل و موسس Innospace

در کنفرانس برگزار شده، مدیرعامل Innospace از ایجاد یک صندوق شکوفایی ۲۰۰میلیون یوآنی معادل ۲۹٫۳میلیون دلار، با همکاری بین شرکت خود و تیم بلاکچینی NEO خبر داد. به گفته آقای Qiang، شرکت وی برنامه دارد تا بزرگترین سرویس شتاب دهنده در چین را ارائه دهد.

Alex Norta، بنیان گذار Agrello

بنیانگذار این شرکت اعلام کرد که با NEO جهت توسعه قراردادهای هوشمند برای اتوماسیون، خودکار شدن، دقت و شفافیت همکاری خواهد کرد. Agrello با استفاده از هوش مصنوعی، یک پلتفرم جهت ایجاد قراردادهای هوشمند قانونی مرتبط با بلاکچین برای افرادی که برنامه نویسی نمی کنند، خواهد بود. موارد استفاده از Agrello شامل اجاره و به اشتراک گذاری، قراردادهای مستقل، هماهنگی جریان تولید و کاهش هزینه های اجرا برای شرکت های چند ملیتی خواهد بود.

Adam Efrima، معاون Coindash

Coindash دفاتری در اسرائیل و شانگهای دارد و یک پلتفرم دادوستد اجتماعی برای دارایی های رمزنگاری شده خواهد بود. این پلتفرم ابزارهای مدیریت پورتفولیو را برای سرمایه گذاران دارایی های دیجیتالی فراهم می کند. ویژگی های این پلتفرم شامل موارد زیر می شود: ابزارهای مدیریت و آماری پورتفولیو، اتوماسیون سرمایه گذاری، داشبورد ICO و نگاهی به استراتژی های سرمایه گذاری موفق سایر سرمایه گذاران. در توسعه صندوق Nest که در بالا به آن اشاره شد، Coindash به ارائه ابزارهای مشاوره و پیش بینی برای سرمایه گذاران مدرن Nest خواهد پرداخت.

آقای Zhao Chang Peng، مدیرعامل Binance

مدیر سابق بخش تکنیکال OkCoin، آقای Zhao Chang در حال شروع اجرای صرافی خود برای دارایی های دیجیتالی است و امیدوار است که بتواند با صرافی هایی مثل Poloniex به رقابت بپردازد. وی این پلتفرم جدید خود را Binance نامگذاری کرده. این صرافی تنها به تبادل کوین ها با یکدیگر می پردازد و از تبادل و قبول پول های کلاسیک خودداری می کند، به همین خاطر از مقررات چین نیز دوری می کند. به منظور حفظ یک استاندارد در دارایی های دیجیتالی، Binance  تنها کوین هایی را می پذیرد که با معیارهای سختگیرانه وی همخوانی داشته باشد. راه اندازی Binance در اواخر امسال اتفاق می افتد و اولین دارایی های قابل معامله در این پلتفرم، بیتکوین و اتر و NEO خواهد بود.

NEO شروع خوبی داشته و به نظر می رسد که شامل بهترین تیم توسعه دهنده در تمام چین است.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Image via bitcoinmagazine

https://coiniran.com/?p=7361
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x