ایستگاه خبر

ایجاد یک سرمایه گذاری خطرپذیر بر روی بلاکچین توسط DECENT و Venaco Group

ایجاد یک سرمایه گذاری خطرپذیر بر روی بلاکچین توسط DECENT و Venaco Group

 

DECENT و Venco Group از یک سرمایه گذاری خطر پذیر مشترک بر روی بلاکچین، با نام Equidato Technologies AG خبر دادند که در کانتون Aargau در سوییس قرار دارد. این دو شرکت سوییسی برای راه اندازی این سرمایه گذاری خطر پذیر جدید بسیار مشتاق هستند و از فرصت های همکاری مشترک بر روی یک طرح بلندپروازانه جهت وارد کردن بلاکچین به کسب و کارها با هر اندازه ای که باشند، استقبال می کنند. ترکیبی از موفقیت DECENT (دیسنت) در راه اندازی بلاکچین اختصاصی، و تجربه Venaco Group در کسب و کارهای پیچیده و تحولات فناوری SAP، ترکیب بسیار مناسبی را از قابلیت های لازم برای دستیابی به موفقیت فراهم می کند.

از زمانی که ارز رمزنگاری شده بیتکوین برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ معرفی شد تا به حال، فناوری بلاکچین قلب تپنده بیتکوین و دنیای رمزنگاری بوده است. امروزه این فناوری یک فناوری بنیادی با پتانسیل بالا جهت ایجاد اقتصاد جدید و چارچوب های اجتماعی است. پیش بینی شده است که ۱۰درصد از تولید ناخالص ملی جهان تا سال ۲۰۲۷ از طریق بلاکچین خواهد بود. چنین پیش بینی هایی شرکت های بزرگ را به سمت استفاده از این فناوری می برد و فرصت هایی جدید در اختیار کسب و کارهایی که خدمات بلاکچینی ارائه می کنند قرار می دهد.

یکی از عوامل موثر در پذیرش بلاکچین در کسب و کارها، ارتباط آن با SAP و سایر برنامه های کاربردی است. ۷۴درصد از درآمد معامله در جهان با نرم افزار SAP انجام می شود که همین موضوع این نرم افزار را به پرکاربردترین نرم افزار تبدیل می کند. Equidato Technologies AG قصد دارد تا سیستم های بلاکچینی را با برنامه های سازمانی مانند SAP که امروزه استفاده گسترده ای دارند ادغام کند. این موضوع پتانسیل قابل توجهی در پیشبرد فناوری بلاکچین و در نتیجه ی آن تغییر مدل های کسب و کار و زنجیره ارزش های صنعتی در مقیاس جهانی دارد. این تلاش ها نشانگر نقطه عطف دیگری در عصر جدید فناوری بلاکچین است.

درباره DECENT

اDECENT  یا دیسنت یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای توزیع رسانه دیجیتالی است که با هدف افزایش شفافیت و عدالت در صنعت رسانه طراحی شده است.DECENT  به هنرمندان اجازه می هد تا هرنوعی از محتوا را به راحتی بصورت آنلاین توزیع کنند، بدون آنکه لازم باشد تا برای پرداخت منتظر بمانند و یا کارمزدهای بالا بپردازند. بلاکچین توسعه یافته DECENT، باعث انقلابی در توزیع داده ها، صرفه جویی در پول سازندگان محتوا و دادن دسترسی بیشتر به آن ها بدون وارد کردن خدشه ای در امنیت می شود.

درباره Venaco Group

اVenaco Group ارائه کننده بهترین خدمات مستقل مشاوره ای، پیاده سازی و سرویس های نوآورانه SAP بصورت جهانی است. دفتر اصلی Venaco در Lupfig سوییس قرار دارد و مراکز تحویل آن در کوالالامپور و براتیسلاو قرار دارد. این شرکت توانایی خود را برای توسعه برنامه های پیچیده SAP در انواع زمینه ها از جمله تحولات جهانی و روندها، پیاده سازی های ظریف، بازیابی و تغییر شرایط، ادغام، بازسازی و آماده سازی برای پذیرفتن شرایط جدید و عملکرد و پشتیبانی قوب به اثبات رسانده است.

 دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. 

https://coiniran.com/?p=8308
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x