ایستگاه خبر

افت قیمت بیت کوین کش بعد از یک هفته خوب

افت قیمت بیت کوین به کمتر ششصد دلار

به نظر می رسد که جشن بیت کوین کش دیگر تمام شده باشد. بعد از یک هفته، بدون هیچ دلیل آشکاری، شاهد افزایش فوق العاده ارزش قیمت این آلتکوین بوده ایم. اما بعد از رسیدن به قیمت حدود 700 دلار، تصحیح قیمت رخ داد. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین کش حدود 6.29 درصد افت قیمت پیدا کرد و به زیر 627 دلار رسید و ممکن است به زودی به زیر 600 دلار نیز برگردد.

بیت کوین کش هفته خوبی را گذرانده است و قیمت آن از 350 دلار به نزدیکی 700 دلار رسید و فرصت خوبی بود تا از آن بتوان پول در آورد. اما برای کسانی که BCH (عبارت اختصاری بیت کوین کش) را در اوج قیمت خریداری کرده اند، ارزش واقعی آن خیلی زود خود را نشان داد. قیمت بیت کوین کش بعد از رسیدن به 680 دلار به سرعت افت کرد به 600 دلار رسید. این تصحیح قیمت قابل پیش بینی بود که دیر یا زود رخ دهد البته ممکن است همچنان این تصحیح ادامه داشته باشد.

این افول قیمت سریع به 571 دلار، فرصت خوبی را برای خرید و سودآوری سریع فراهم آورد. کسانی که در این موقعیت خرید کردند بعد از اینکه قیمت به 645 دلار رسید، 70 دلار توانستند سود بدست آورند.  اما این جهش قیمت بلافاصله دوباره با افت مواجه شد و اکنون قیمت کمی بالای 600 دلار افت و خیز دارد. احتمال این کم نیست که تا پایان امروز، قیمت بیت کوین کش دوباره به زیر 600 دلار هم برسد، اگرچه هیچ چیزی هنوز تثبیت نشده است.

هرگاه یک رمزارز بدون دلیل ظاهری، افزایش قیمت پیدا می کند، همه می دانند که دیر یا زود یک اصلاح در قیمت رخ خواهد داد. با اینکه احتمال آن اندک است که قیمت بیت کوین کش خیلی زود به زیر 350 دلار برسد، اما همچنان محتمل است که در آینده تا این سطح تنزل کند. جالب است که ببینیم آیا این افزایش قیمت برای الان می تواند خود را حفظ کند یا خیر.  بازار کم کم علیه بیت کوین کش حرکت می کند.  هروقت که در قیمت بیت کوین کش نشانه ای از افت پیدا شود، مردم پول شان را بیرون کشیده و سودشان را می گیرند.

حجم سرمایه این رمزارز نیز رو به کاهش گذارده است. اگرچه آخرهفته ها همیشه باعث کاهش حجم سرمایه برای رمزارزهای عمده می شود، اما افت قیمت همراه با کاهش سرمایه می تواند  نشانه ای از راهی دشوار پیش روی  بیت کوین کش باشد. طی 24 ساعت گذشته، ارزش سرمایه آن 1.49 میلیارد دلار بوده است. این برای یک آلتکوین عدد خوبی است، اگرچه این عدد در روز های آتی افت خواهد داشت.

در حال حاضر، Bithumb  بزرگترین بازار برای خرید  و فروش بیت کوین کش است و با حجم خرید و فروش 756 میلیون دلار در بیست و چهار ساعت، از بیت فینکس (Bitfinex)   و کوین وان (Coinone) پیشی گرفته است. اما مسئله مهم این است که آیا این وضعیت برای مدت طولانی تری ادامه می یابد یا خیر. خصوصا با توجه به اینکه صرافی های غربی بیت کوین کش را 610 دلار یا کمتر ارزشگذاری می کنند، نوسان های بیشتری در راه است. اما یک اوج قیمت به سوی 700 دلار نیز خیلی نامحتمل نیست.

نظر به تمام اینها، خرید و فروش کنندگان بازار رمزارزها لازم است که این هفته نگاه شان را به بیت کوین کش بدوزند. در حالیکه دیگر بازارها تقریبا ثابت هستند، اینجا فرصت خوبی است که بتوانند سودهای کوتاه مدت بدست آورند. حدس همه اکنون این است که آیا قیمت بیت کوین کش دوباره اوج می گیرد یا رو به سراشیبی می گذارد. با یک افزایش یا کاهش اندک، ممکن است قیمت جهت کاملا متفاوتی به خود بگیرد. خرید و فروش این رمزارز در حال حاضر فرصت خوبی است اما ریسک زیادی نیز به همراه دارد.

منبع

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا