ایستگاه خبر

ارائه بورس تحصیلی با بیت کوین در دانشگاه VUM بلغارستان

از این پس، دانشجویان مستعد، امکان دریافت معادل 1000 یورو به عنوان بورس تحصیلی از دانشگاه VUM بلغارستان را دارا هستند.

هفته گذشته دانشگاه بین المللی بازرگانی و مدیریت VUM واقع در شهر وارنای بلغارستان اطلاعیه ای را منتشر کرد. در این اطلاعیه عنوان شده است که به ده نفر از متقاضیان برنامه کارشناسی مهندسی نرم افزار این دانشگاه، بورس تحصیلی مبتنی بر بیت کوین پرداخت می شود. دانشجویان امکان دریافت معادل ۱۰۰۰ یورو به عنوان بورس تحصیلی را دارا هستند.

VUM دانشگاهی است که به دانشجویانش از طریق بیت کوین، بورسیه ارائه می دهد

رویکرد جدید مراکز علمی به پرداخت کمک هزینه تحصیلی با رمزارزها

به گزارش کوین ایران به نقل news.Bitcoin.com  اخیرا تعداد زیادی از دانشگاه ها اقدام به ارائه دوره های آموزشی بیت کوین و نیز پذیرش ارز های غیر متمرکز به منظور خرید کتاب ها و پرداخت شهریه کرده اند. در روزهای اخیر نیز گزارشی مبنی بر پذیرش شهریه در مدرسه فنی دانشگاه Lucerne سوییس بر اساس بیت کوین منتشر شده است. در همین راستا دانشگاه NYU در حال برنامه ریزی به منظور ارائه دوره های کارشناسی تحت پرداخت هزینه ها با رمز ارز ها می باشد. هفته پیشین نیز VUM، دانشگاه مدیریت بلغارستان اعلام کرد که در نظر دارد به ۱۰ نفر از درخواست کنندگان، بورس تحصیلی بر حسب بیت کوین به ارزش معادل ۱۰۰۰ یورو اعطا کند. بورس های تحصیلی بر اساس سابقه و پیشرفت های گذشته و دستاوردها به دانشجویان اعطا می شود.

 استقبال VUM از بیتکوین

در توضیحات این دانشگاه آمده است: VUM با افتخار اعلام می کند که ده نفر از متقاضیان برنامه کارشناسی مهندسی نرم افزار در حال حاضر این فرصت را دارند تا بورس تحصیلی بیتکوین را از نیمسال پاییز ۲۰۱۸ دریافت کنند.

ما قویا معتقدیم که رمز ارز ها یک پیشرفت فنی گریز ناپذیر بوده که موجب پیدایش نو آوری های قابل توجه در تمامی جنبه های زندگی می شود. VUM به عنوان یک دانشگاه نوآور و آینده نگر معتقد است که تایید و تکمیل بیت کوین یک رویکرد عاقلانه است.ما همیشه مایل به دریافت تکنولوژی های سرکش و یاغی در حوزه های IT و برنامه های کسب و کار هستیم و هم اکنون رمز ارز ها یکی از آن ها به حساب می آید.

بیت کوین فرصت های قابل توجهی را فراهم می کند

در حال حاضر VUM قصد دارد پرداخت بیت کوین به منظور شهریه و هزینه اقامت را امکان پذیر کند. همچنین انتظار می رود این پروژه در آینده نزدیک اجرایی شود. علاوه بر این، مدرسه علوم کامپیوتر این دانشگاه، در حال افزودن واحد هایی است که دارایی های دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین را پوشش می دهد. این واحد ها به دروس مقطع کارشناسی اضافه خواهد شد.

VUM  عنوان کرده است: “از آنجایی که دانشگاه Varna  اکنون تنها دانشگاه معتبر برای ارائه بورس تحصیلی با بیتکوین است، ما معتقدیم که این فرصتی برای جذب دانشجویان مستعد به این دانشگاه خواهد بود. ”

آینده بیت کوین در دانشگاه ها

ما بر این باوریم که بیت کوین فرصتی عالی برای نوآوری و توسعه را فراهم می کند. ما می خواهیم کشورمان را در حال استفاده از سرمایه های انسانی قدرتمند برای مبدل شدن به پیشرو انقلاب دیجیتالی ببینیم. این امر می تواند به عنوان یک صنعت کاملا نو، هزاران شغل جدید در Varna  و تمام بلغارستان ایجاد کند.

هم اکنون VUM به جمع دانشگاه هایی وارد شده است که بیت کوین را به عنوان روشی برای پرداخت هزینه ها پذیرفته اند. این دانشگاه ها عبارت اند از: دانشگاه کامبریا، مدرسه کسب و کار ESMT برلین، کالج سلطنتی نیویورک، دانشگاه Nicosia و…

https://coiniran.com/?p=17504
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x