ایستگاه خبر

Ulmart بزرگترین خرده فروشی آنلاین روسیه در سپتامبر بیتکوین می پذیرد

Ulmart خرده فروشی برجسته آنلاین روسی اعلام کرده که قصد دارد از اول سپتامبر پذیرش پرداخت های بیتکوینی را آغاز کند.

Ulmart در ۲۰۰۸ بنا شد و مرکز اصلی آن در سنت پترزبورگ است و بیش از ۴۵۰ تسهیلات زیربنایی مانند انبارهای بسته بندی و محل های تحویل گیری دارد. این وبسایت که  نسخه روسی Amazon.com است، در بیش از ۲۴۰ شهر بزرگ و کوچک در سراسر روسیه وجود دارد.

مطالعه ای که توسط Trackad انجام شده نشان می دهد که Ulmart بزرگترین خرده فروشی آنلاین در روسیه است، به طوری که ماهانه بیست میلیون بازدید کننده، روزانه ۳۰۰۰۰سفارش دارد و کالا ها و خدمات آن به ۱۲ میلیون می رسد. Trackad یک شرکت مدیریت داده است که توسط ۱۰۰ وبسایت درجه اول روسی که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارند، استفاده می شود.

بنابر اعلامیه Ulmart، این وبسایت قصد دارد پذیرش بیتکوین را به عنوان یک شیوه پرداخت از یک سپتامبر ۲۰۱۷ شروع کند. علاوه بر اقلامی که در وبسایت آن لیست شده، اقلام دیگری نیز در حال اضافه شدن به بازار این وبسایت هستند. بنابر اعلامیه منتشر شده، در انتهای سال یک میلیون جنس دیگر از جانب فروشندگان شخص ثالث می تواند عرضه شود.

پرداخت بیتکوینی برای همه محصولات موجود در سایت امکان پذیر نخواهد بود و شرکت هنوز تصمیم نگرفته که کدام محصولات می توانند با بیتکوین خریداری شوند. البته Ulmart اعلام کرده که اقلام گران قیمت تر احتمالا برای پرداخت بیتکوینی در اولویت اول قرار خواهند داشت. بنا بر گفته آنها اقلام استفاده شده ای مانند ماشین و آپارتمان که احتمالا بزودی برای فروش عرضه می شوند، امکان خرید توسط بیتکوین برایشان فراهم می شود.

فضای قانون گذاری روسیه

روسیه پیشینه ای طولانی در زمینه تغییر موضع خود در رابطه با قانونی بودن بیتکوین دارد. در زمان هایی، تحریم آشکار دیجی ارزها مطرح بوده و مجازات زندان برای دارندگان بیتکوین در نظر گرفته شده است. در فوریه ۲۰۱۴، روسیه هشدارهایی را علیه استفاده از بیتکوین صادر کرد و بیان کرد که چگونه این دیجی ارز می تواند برای پولشویی و کمک های مالی تروریستی مورد استفاده قرار گیرد.

بعد از اینکه چندین سال هیچ صرافی قانونی برای مردم روسیه موجود نبود، معاملات حضوری بیتکوین در بازارهایی مانند Localbitcoins به اوج رسید و روسیه را در میان بزرگترین بازارهای تجارت بیتکوین از لحاظ حجم معاملات قرار داد. ماه گذشته، روسیه اعلام داشت که از ابتدای ۲۰۱۸ بیتکوین را به عنوان یک ابزار مالی قانونی  به منظور مبارزه با پولشویی به رسمیت خواهد شناخت. Brian Kean مدیر عامل بین المللی Ulmart بیان کرد:« ما از اشتیاقی که حکومت روسیه در زمینه بررسی فناوری بیتکوین نشان داده، استقبال می کنیم.» او بی صبرانه منتظر همکاری با حکومت به منظور بازی کردن نقش برجسته ای در استفاده از بیتکوین جهت توسعه اقتصاد و شهرهای هوشمند است.

Dmitry kostygin رئیس و سهامدار اکثریت Ulmart بیان کرد که شرکت بررسی فضای قانونی بیتکوین را ازماه مارس۲۰۱۴ به طور دقیق شروع کرده است. او افزود که زندگی مدام در حال جریان است. بیتکوین به منظور ارائه امنیت در برابر نوسانات پول های نوسان پذیر ایجاد شد. از آنجا که فناوری پشت پول های مجازی بطور نامحسوس از طریق اینترنت اشیا به ما پیوند خورده در حال وارد شدن به زندگی روزمره ما می باشد، پس چرا از این موقعیت استفاده نکنیم.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Image via news.bitcoin.com

https://coiniran.com/?p=6263
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x