ایستگاه خبر

ویژگی جدید توئیتر برای دارندگان NFT

مادا افلاک، مهندس ارشد نرم‌افزار توئیتر از ویژگی‌‌ جدیدی خبر داده است که به کاربران اجازه می‌دهد از NFT هایشان به‌عنوان تصویر پروفایل خود استفاده کنند. وی در حساب توئیتری خود نوشت:

همانطور که وعده داده شده بود، نسخه آزمایشی این ویژگی جدید اینجاست. از نظرات و ایده‌های شما استقبال می‌کنیم. ????

– مادا افلاک (af_mada) 29 سپتامبر ۲۰۲۱

افلاک در یک ویدیو این ویژگی را به نمایش گذاشت. کاربران می‌توانند مشخصات خود را ویرایش، کیف پول رمز ارزی خود را به حساب کاربری خود متصل کنند و مجموعه OpenSea خود را وارد نمایند. سپس، آن‌ها می‌توانند تصویری را از میان مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) یا مجموعه‌های رمز ارزی خود انتخاب کنند.

تصویر پروفایل همچنین با لوگوی اتریوم علامت‌گذاری شده است تا تأیید شود که تصویر NFT متعلق به آن حساب کاربری است، در مقابل تصویری از NFT که کاربر مالک آن نیست.

افلاک از کاربران دعوت کرد که پیشنهاداتشان را ارائه دهند. او نوشت:

من واقعاً خوشحال می‌شوم اگر بتوانید ایده‌ها [و بازخوردهای] خود را در مورد نحوه ارائه خدمات بهتر به جامعه NFT در توئیتر به اشتراک بگذارید.

استقبال توئیتر از جریان NFT

پیش از این، بسیاری از کاربران توئیتر فقط با بارگذاری فایل تصویری مربوطه، NFT ها را به عنوان تصاویر پروفایل تنظیم می‌کردند. در این میان، NFT های CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club به آواتارهای محبوب تبدیل شده‌اند.

با این حال، هیچ راهی برای خوانندگان وجود نداشت تا تأیید کنند که کدام کاربر صاحب NFT است. این ویژگی راه حلی جزئی برای آن مشکل ارائه می‌دهد.

توئیتر هفته گذشته به این ویژگی اشاره کرد اما هنوز تاریخ رسمی راه‌اندازی آن را اعلام نکرده است.

 

پیشنهاد مطالعه: بازار NFT در آثار هنری و گیم‌ها همچنان داغِ داغ است!

 

Source

https://coiniran.com/?p=47705
دکمه بازگشت به بالا