ایستگاه خبر

ورود TikTok به دنیای NFT ها

با الهام از خلاقیت و نوآوری جامعه سازندگان TikTok ما در حال بررسی دنیای NFT ها به عنوان یک ابزار قدرتمند و سازنده جدید هستیم. امروز ما اولین مجموعه NFT خود، TikTok Top Moments را معرفی می‌کنیم که توسط برخی از خالقان تعریف کننده جامعه ما طراحی شده و از ویدئوهای پرطرفدار ایجاد شده در شبکه الهام گرفته است. با تکیه بر تعهد خود برای کمک به خالقان در دستیابی به اهداف خود در این اقتصاد رو به رشد، NFT های TikTok راهی برای شناخته شدن و پاداش دادن به سازندگان محتوا و همچنین برای طرفداران، برای داشتن یک لحظه مهم فرهنگی در TikTok به شمار می‌آید. این NFT ها در بلاکچین اتریوم در دسترس خواهند بود و از Immutable X استفاده خواهند کرد، که از فناوری نوآورانه StarkWare برای ایجاد توکن‌ها استفاده می‌کند و اولین پروژه مقیاس‌بندی لایه ۲ کربن خنثی، برای اتریوم محسوب می‌شود.

لحظات برتر TikTok دارای مجموعه‌ای از شش ویدیوی TikTok است که از نظر فرهنگی توسط محبوب‌ترین سازندگان این شبکه اجتماعی ایجاد شده‌‌اند. هر NFT یکی از تأثیراتی که این سازندگان-از جمله Lil Nas X ، Rudy Willingham ، Curtis Roach ، Brittany Broski ، FNMeka ، Jess Marciante و Gary Vaynerchuk-در سرگرمی، فرهنگ و جامعه برای TikTok ایجاد کرده‌اند را جشن می‌گیرد. خالقان برجسته، که به دلیل تأثیرات فرهنگی خلاقانه خود مشهور هستند، با سازندگان برجسته NFT، از جمله COIN ARTIST ،x0r ،RTFKT ،Grimes برای ایجاد این NFT ها به تعداد محدود همکاری می‌کنند.

عواید فروش این آثار تا حد زیادی مستقیماً به خالقان و هنرمندان NFT مربوطه می‌رسد و راهی برای طرفداران و علاقه مندان به TikTok و NFT ارائه می‌دهد تا از سازندگان مورد علاقه خود حمایت کنند. طرفداران می‌توانند به یک لینک اختصاصی مراجعه کنند، جایی که Lil Nas X اولین خالقی خواهد بود که نسخه‌های منحصر به فرد و محدود خود را با هنرمندی Rudy Willingham راه‌اندازی می‌کند. NFT ها یک به یک در بلاک چین Ethereum در دسترس قرار می‌گیرند و NFT های محدود در نسخه جدید از Immutable X پشتیبانی می‌کنند. این آثار به طور مستمر و  هفتگی تا پایان ماه عرضه می‌شوند و پس از آن NFT ها بدون هزینه گاز در Immutable X Layer-2 قابل معامله هستند.

هر ویدیوی TikTok که در این مجموعه ارائه شده است قرار است درInfinite Duets: Co-Creating on TikTok ، یک نمایشگاه جدید TikTok در موزه تصویر متحرک در کوئینز  نیویورک، از ۱ اکتبر تا ۵ نوامبر نیز ارائه شود.

نیک تران ، مدیر بازاریابی جهانی ، TikTok می‌گوید:

خلاقیتی که در TikTok اتفاق می‌افتد به فرهنگ‌سازی کمک می‌کند و روندهایی را فراتر از پلتفرم ابتدایی ما آغاز می‌کند. همچنان که اقتصاد خالق همچنان در حال رشد است، ما دائماً به دنبال راه های جدید و متمایز برای حمایت از خالقان محتواهای خود هستیم. در حال حاضر، طرفداران می‌توانند لحظه‌ای در TikTok این فرصت را داشته باشند. ما هیجان زده ایم که ببینیم چگونه جامعه ما و جوامع NFT با برخی از محبوب‌ترین نقاط عطف فرهنگی اینترنت ارتباط برقرار می‌کنند.

پلتفرم TikTok فرصت‌هایی را ارائه می‌دهد که به سازندگان به خاطر علاقه، توجه و زمانی که برای ایجاد محتوا اختصاص داده‌اند، پاداش می‌دهد. پروژه Immutable X اولین راه‌حل مقیاس‌بندی Layer-2 برای NFT ها است که به مشاغل اصلی این امکان را می‌دهد تا NFT ها را با امنیت اتریوم، محبوب ترین بلاکچین برای NFT ها، ایجاد و معامله کنند. همه NFT هایی که در Immutable X معامله می‌شوند کاملاً کربن خنثی هستند. همراه شما، ما نیز از احتمال باز کردن قفل فرصت‌های جدید برای سازندگان محتوا هیجان زده هستیم.

برای اطلاعات بیشتر  لینک TikTok.Immutable.com را بررسی کنید.

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=47733
دکمه بازگشت به بالا