ایستگاه خبر

الیوت وینمن پروژه‌های دیفای رو به رشد را معرفی کرد!

معامله‌گر محبوب رمزارز، الیوت وینمن، لیست پروژه‌های دیفای (DeFi) خود را که ممکن است طی هفته‌های آینده صعودی شوند، به روز کرده است.

در ویدئوی اخیر یوتیوبی، وینمن به طرفداران خود  Mainframe (MFT) را پیشنهاد کرد که به گفته وی این قابلیت را دارد که به Aave بعدی تبدیل شود. او گفت:

«Mainframe در اصل یک پروتکل برای وام گرفتن و وام با نرخ ثابت است. این مسأله مهمی است. به همین دلیل MPH (88 مایل در ساعت) را دوست دارم و به همین دلیل Mainframe را دوست دارم زیرا وام با نرخ ثابت جذاب‌ترین شکل وام است.»

وینمن خاطرنشان کرد: «پول می‌تواند به صورت بازار اوراق قرضه وارد پروژه شود و از نرخ بهره ثابت استفاده کند.»

این معامله‌گر محبوب همچنین به Rari Governance Token (RGT) اشاره کرد و او آن را نسخه نوپای Yearn.Finance (YFI) نامید. او ادامه داد:

«آنها می گویند شما می‌توانید بازدهی مستقل کسب کنید و هدف Rari Capital ارائه بهترین بازده است. این همان مفاهیمی است که ما در YFI می‌بینیم اما با تفاوت‌های ظریف دیگر. آنها بر عملکرد پایدار متمرکز شده‌اند.»

واینمن، با بیان اینکه شخصاً در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده بود، شبکه پرداخت (PAID) را به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های DeFi به دنبال‌کنندگان‌اش معرفی کرد.  وی این تیم را مشتاق قراردادهای هوشمند و بهینه‌سازی گردش کار خواند و گفت در صورت پذیرش گسترده می‌تواند محصول مفیدی باشد.

این معامله‌گر با انتخاب YOP ،BMI و PROS بهترین پروژه‌های دیفای (DeFi) را جمع‌آوری کرد و خاطرنشان کرد که هر یک از آنها یک آلت کوین کوچک و دارای پتانسیل صعودی‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43804
دکمه بازگشت به بالا