ایستگاه خبر

مجموعه‌ NFTهای Bored Ape ممکن است تا 18 میلیون دلار در Sotheby’s فروخته شود!

حراج‌خانه‌ی چندملیتی Sotheby’s (ساتبیز) فروش ویژه‌ای برای مجموعه‌‌ی Bored Ape آغاز نموده است. این مجموعه‌ شامل 107 عدد توکن غیر قابل تعویض (NFT) شرکت Yuga Labs بوده و دارای 6 عدد «سرم جهش‌دهنده» است. این سرم‌ها قادرند تا توکن‌ها شرکت Yuga Labs را به یکی از NFTهای Mutant Ape تبدیل نمایند.

بالاترین پیشنهاد این مجموعه تاکنون مبلغ 4.5 میلیون دلار بوده است، اما پیش‌بینی شده است که تا آخرین روز حراجی، یعنی ساعت 7 روز 9 سپتامبر، بین 12 تا 18 میلیون دلار فروخته شود.

Bored Ape درحال حاضر چهارمین مجموعه‌ی برتر NFT ازنظر حجم توکن است و میزان گردش هفت روزه‌ی آن 40600 اتریوم یا 153.6 میلیون دلار است. نزدیک‌ترین رقیب آن مجموعه‌ی Mutant Ape با میزان گردش هفت روزه‌ی 63000 اتریوم یا 238 میلیون دلار است.

مجموعه‌ NFTهای Bored Ape ممکن است تا 18 میلیون دلار در Sotheby’s فروخته شود!

خرید افراد مشهوری مانند بازیکنان لیگ حرفه‌ای بسکتبال (NBA) و حمایت شرکت‌هایی مانند Arizona Iced Tea از این مجموعه، موجب افزایش محبوبیت‌ آن شده است. علاقمندان می‌توانند توکن‌هایی از این مجموعه‌ را که به‌طور عمومی عرضه شده‌اند را از سایت‌های حراجی‌ای مانند OpenSea خریداری نمایند.

حراج‌خانه‌ی Sotheby’s طرفدار ویژه‌ی NFT

Sotheby’s پیش‌تر نیز اقدام به اجرای حراجی‌های مشابهی برای NFTها کرده است، ازجمله توکن‌های ایجاد شده توسط هنرمند دیجیتال Pak و مجموعه‌ای از NFTها تحت‌عنوان «بومی‌ دیجیتال» که شامل CryptoPunks بود. Sotheby’s همچنین میزبان حراج کد منبع وب جهان‌گستر (WWW)، که توسط تیم برنرز لی توسعه‌ یافت، در ماه ژوئن بوده است.

این حراج‌خانه در ماه آوریل بیان داشت که «NFTها هم‌راستا با فناوری بلاک‌چین رشد خواهند داشت و این توسعه‌ به‌علاوه‌ی تعداد آثار شامل پیچیدگی‌ها و فرصت‌های کاربردی نیز خواهد بود.» می‌توان از این مطلب چنین برداشت کرد که Sotheby’s به میزبانی از دارایی‌های دیجیتال در آینده نیز ادامه خواهد داد.

پیشنهاد مطالعه: بازار NFT در آثار هنری و گیم‌ها همچنان داغِ داغ است!

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا