ایستگاه خبر

صندوق ۲۵۰ میلیون دلاری ریپل برای حمایت از پروژه‌‌های NFT

ریپل از راه‌اندازی یک صندوق ۲۵۰ میلیون دلاری خبر داد که به دنبال ارائه پشتیبانی مالی و فنی از سازندگان پروژه‌‌های NFT  و سایر پروژه‌‌های توکن‌سازی بر دفتر کل XRP است. شرکت‌های VSA Partners و mintNFT  و Mintable اولین شرکایی هستند که به این صندوق Ripple Creator Fund پیوسته‌اند.

این صندوق به دنبال حمایت از سازندگان، کاهش موانع ورود آن‌ها به بازار و کمک به عدم درک مناسب مفاهیم و پروژه‌های مختلف NFT  است.

موانع مهم ورود

افزایش تقاضای قابل ملاحظه‌ای در سطح جهانی برای NFT ها وجود دارد. این افزایش علاقه همچنین مدل‌های تجاری جدید و جریان‌های درآمدی متنوعی را معرفی کرده است، که منجر به عمیق‌تر شدن روابط جامعه با دنیای NFT می‌شود.

با این حال، هنگام ساختن NFT های جدید، سازندگان هنوز با موانع قابل توجهی روبرو هستند. این موانع می‌تواند از ترس اینکه NFT های آن‌ها به اندازه کافی فروخته نشود تا عدم درک درست پروژه در هنگام توسعه و مفاهیم بنیادین NFT متفاوت باشد. توسعه‌دهندگان همچنین باید با هزینه‌های گزاف معامله و تجربه کاربری نه‌چندان خوشایند در سیستم عامل‌ها و بازارهای آنلاین NFT روبرو شوند.

کاربردی‌سازی توکن‌ها

مجموعه‌های جمع‌آوری شده و هنرهای دیجیتالی علاقه مردم را به خود جلب کرده است، اما NFT دارای ابزارهایی است که بسیار فراتر از موارد ذکر شده در بالاست. صندوق Ripple’s Creator Fund به بازارهای مختلف، هنرمندها، و برندهای مختلف پشتیبانی فنی و خلاقانه ارائه می‌دهد و به دنبال ایجاد موارد استفاده واقعی از توکن‌هاست، برای مثال می‌توان به مالکیت جزئی و اشتراکی و یا تجربیات تعاملی اشاره کرد.

ریپل با چندین بازار نوآورانه و آژانس‌های خلاق همکاری کرده است که پتانسیل این دارایی‌های توکن دار منحصر به فرد را درک می‌کنند. به عنوان بخشی از پروسه راه‌اندازی، این آژانس‌ها و بازارها در ابتدا به صندوق دسترسی خواهند داشت. صندوق ایجاد شده و شرکای آن به تسریع تکامل پروژه‌ها و در عین حال کاهش مشکلات مرتبط با ایجاد پروژه‌های NFT کمک می‌کنند.

هیجان قابل توجه

قابل درک است که هیجان قابل توجهی در میان ریپل و شرکایی که به این صندوق ریپل پیوسته‌اند، وجود داشته باشد. بورکس، مدیر عامل Mintable، می‌گوید:

همه کارهایی که ما در Mintable انجام می‌دهیم حول محور دسترسی است و زمان آن است که به طور جامع به آن نگاه کنیم. سازندگان در همه زمینه‌ها باید به فرصت‌های برابر در فضای رمز ارزی دسترسی داشته باشند. در اکوسیستم NFT که دائما در حال پیشرفت است، فرصت‌های زیادی وجود دارد و ما مشتاق هستیم که مشارکت خود را با Ripple برای حمایت از Creator Fund به منظور تشویق رشد بیشتر در این صنعت، خشنود باشیم.

مدیر عامل mintNFT جیمز سان واکنش خود را به همکاری با Ripple Creator Fund را به این صورت نشان داد:

mintNFT مفتخر است که به عنوان شریک اصلی برای ایجاد تجربه نسل بعدی NFT 2.0 با استفاده از XRP Ledger برای اتصال طرفداران با برندهای برتر، صاحبان محتوا و استعدادهای درخشان در سراسر جهان انتخاب شده است.

سارا لنت، مدیر ارشد اجرایی VSA Partners می‌گوید:

NFT ها منبع هیجان زیادی برای سازندگان بوده‌اند و راه‌های جدیدی را برای ایجاد جوامع جدید و ارزش ایجاد کرده اند. واضح است که وقتی سازندگان و برندها برای کمپین‌های NFT خود تصمیم‌گیری می‌کنند، تأثیر طولانی مدت بر مشتریان و شرکای خود خواهند داشت. شرکت VSA به عنوان شریک اصلی صندوق ایجادکنندگان، می‌تواند به مارک‌ها و هنرمندان کمک کند تا در کل اکوسیستم تجربیات جدیدی داشته باشند و از راهنمایی‌های استراتژیک و روایت مورد نیاز در مورد NFT خود برای ایجاد ارزش استفاده کنند.

یک تجربه غنی برای سازندگان و توسعه‌‌دهندگان

سازندگانی که به دنبال راه‌های جدیدتری برای کسب درآمد از آثار خود هستند، تجربه منحصر به فردی را در زمینه ضبط NFTهای خود در دفتر کل XRP خواهند داشت. سرعت، هزینه کمتر و حق امتیاز داخلی XRP Ledger برای توسعه‌دهندگان ایده‌‌آل است، زیرا به برنامه‌های NFT بدون نیاز به استفاده از پروتکل‌های لایه ۲ کمک می‌کند.

پیشنهاد مطالعه:‌ توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=47702
دکمه بازگشت به بالا