ایستگاه خبر

کاردانو بزرگترین پلتفرم DeFi، پس از اتریوم

براساس داده‌های فعلی از پلتفرم تجزیه و تحلیل Defipulse، سرمایه اتریوم DeFi به یک رکورد جدید، یعنی ۳۱/۴ میلیارد دلار، دست یافته است. به طور خاص، راه‌اندازی پروژه‌های جدید با فرصت‌های پرسود سرسام‌آور در مدت زمان بسیار کمی سرمایه‌گذاران جدید را به سمت بازار جلب کرده و سرمایه‌های تازه‌ای را در این فرآیند به وجود آورده است. براساس آنالیز شرکت امنیتی Quantstamp کاردانو (Cardano) به دومین پلتفرم بزرگ DeFi تبدیل خواهد شد.

Cardano بهترین کد را در صنعت دارد
در مصاحبه جدید بین مدیر عامل شرکت Quantstamp، ریچارد ما و Cointelegraph، ریچارد ما اظهار داشت که Cardano این پتانسیل را دارد که به دومین پلتفرم بزرگ DeFi تبدیل شود. به نظر وی، Cardano دارای سورس کد است که در بلاکچین، بهترین به حساب می‌آید. پس از موفقیت Shelley Hard Fork در ۲۹ ژوئیه سال ۲۰۲۰، بنیانی گذاشته شده است که حتی می‌تواند در درازمدت رقیب جدی اتریوم باشد.

در سال گذشته، مدیر بخش Quantstamp، جیا هریل اظهار داشت که Cardano به دلیل محبوبیت روز افزون خود، می‌تواند تبدیل به محبوب‌ترین پلتفرم DeFi شود و از رقیب مستقیم خود Tezos نیز پیشی خواهد گرفت.

 

Hoskinson: قراردادهای هوشمند که باید تا پایان سال آغاز به کار کنند
همانطور که قبلاً Crypto News Flash گزارش کرده بود، چارلز هوسینسون اعلام کرد که قراردادهای هوشمند و دارایی‌های بومی روی بلاکچین کاردانو تا پایان سال منتشر می‌شود. مطابق گفته هاسینسون، Cardano از طریق پروتکل جدید زنجیره‌ای Hydra  مزیت قابل توجهی نسبت به رقبای خود خواهد داشت، این پروتکل امکان می‌دهد که معاملات با سرعت تأخیر کمتری نسبت به اتریوم پردازش، و سریع‌تر و ارزان‌تر انجام شوند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40475
دکمه بازگشت به بالا